Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Önöknek van koronavírusban...

Önöknek van koronavírusban elhunyt ismerősük?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem mert hallottam olvastam hogy van akinek csak rá írják a kartonjára hogy abba halt meg és le fizetik a hozzátartozót. Nem tudom már kinek higgyek. Kérem akinek van leírná hogy hány éves volt és melyik nap halt meg? Természetesen nem muszály elég annyi hogy ismernek e elhunytat akár rokon akár családtag. Én nem ismerek még fertőzöttet se és az én ismerőseim sem ismernek egyet se. Természetesen ettől nem vagyok vírus tagadó csak a válaszok érdekelnének. Ha lehetne és úgy van ide irhatnak minél többen. A statisztika szempontbóljából érdekelne. Válaszokat előre is köszönöm

2020. okt. 28. 19:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
88%

Igen, kettőt is ismerek. Egyikük 66 éves volt, másikuk 38.


Fertőzöttet körülbelül 30at ismerek.

2020. okt. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
92%
Fertozottet negyet ismerek, szerencsere mindegyik kb jol van
2020. okt. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
81%

Én már meggyógyultam belőle huszonévesen enyhe hőemelkedésem volt és nem éreztem illatokat, szagokat.


Viszont apukám elkapta, és már elhúnyt azóta. Beszállítás után öt napot volt lélegeztetőgépen, altatásban szteroidot, antibiotikumokat is kapott de leálltak a szervei.


Négy napig feküdt itthon harminckilenc fokos lázzal. Nem tudott enni, inni is nehezen. Utolsó nap amikor beszéltem vele mondtam neki hogy mi van veled édesapám??!!! Üvöltöttem az arca hamuszinűvé vállt. Vittem neki vifon zacskós levest már nem birta meginni. Folyamatosan félrebeszélt, nem tudta ki vagyok nem ismert fel. Kihivtam a rohammentőket anyukámmal üvöltöttünk hogy édesapa ébredj. Oxigént kapott kicsit jobban lett. Éjszaka hivtam kórházat modnták reggel hivnak. Elvitték tüdőklinikára BP-re. Ott mindent megtettek érte sírtam, zokogtam minden nap imádkoztam. Majd hívtak hogy elhúnyt az én édesapám!


Mindenki vigyázzon magára, nekem azóta minden szürke és sötét gyászolok. Megtörtem és fáj a szívem. Dühös vagyok, haragszok a vírusra ordítani tudnék a vírus elvette tőlem a szerettemet és soha soha nem láthatom újra

2020. okt. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
84%

van egy hete halt meg.

A kartonos dolog másról szól. A vírus előtt volt egy bizonyos támogatás de csak xy db beteg felett, ha azt a betegszámot nem érte el a kórház nem kapta meg a támogatást. A vírus óta viszont már nem számít, hogy elérje azt a kikötött betegszámot, ha alatta van akkor is jár a támogatás.

2020. okt. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
64%

"mert hallottam olvastam hogy van akinek csak rá írják a kartonjára hogy abba halt meg és le fizetik a hozzátartozót"

Baromságokat olvasol!

Egyetlen hozzátartozót sem kérdeznek meg arról, hogy mit írjanak az elhunyt zárójelentésére.

2020. okt. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
57%
Tesztpozitív ismerősöm van több is, COVID halott nincs egy sem, de még olyan sincs, aki beteg lett volna.
2020. okt. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
50%
Sajnos csalással nyilvánítanak covidosnak elhunytakat. Ha életében volt pozitív tesztje akkor szerepel a statisztikában.
2020. okt. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Kedves 3 as. Sajnálom az édesapádat szörnyű lehetett. Én is hasonlót éltem át. Persze nem ebbe halt meg az régen volt. Na mindegy köszönöm a válaszokat. Jöhetnek még. Esetleg ide irhatnának többen is idővel tapasztalatokat. Mindenki válaszára szükség van.
2020. okt. 28. 19:53
 9/21 anonim válasza:
86%
Sajnos igen :( az öcsém apósa. Gépen volt. Halála előtti napon tesztelték akkor már negatív volt, de a szövődmény elvitte :( leállt a veseműködès.. elhalt a tüdő 85%-a :(
2020. okt. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Pozitivakat ismerek, de őszintén szólva nem tudom követni, hogy hányat (tanár vagyok), meg sok fiatalt nem is tesztelnek, főleg, ha enyhek a tüneteik. Halott "ismerős" "csak" hiressegek, akikről olvastam. Remélem, nem is lesz más!
2020. okt. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!