Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Önöknek van koronavírusban...

Önöknek van koronavírusban elhunyt ismerősük?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem mert hallottam olvastam hogy van akinek csak rá írják a kartonjára hogy abba halt meg és le fizetik a hozzátartozót. Nem tudom már kinek higgyek. Kérem akinek van leírná hogy hány éves volt és melyik nap halt meg? Természetesen nem muszály elég annyi hogy ismernek e elhunytat akár rokon akár családtag. Én nem ismerek még fertőzöttet se és az én ismerőseim sem ismernek egyet se. Természetesen ettől nem vagyok vírus tagadó csak a válaszok érdekelnének. Ha lehetne és úgy van ide irhatnak minél többen. A statisztika szempontbóljából érdekelne. Válaszokat előre is köszönöm

2020. okt. 28. 19:10
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
69%
Van 3 ismerősöm aki elkapta, szerencsére egyikük sem halt meg. De a pszichiáter bátyámat pont tegnap helyezték át a Covid-osztályra dolgozni, mert már annyi beteg van ott ebben a "nem létező" járványtól, hogy nincs elég orvos az ellátásukra.
2020. okt. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
48%
Igen. 5 halottat és 88 fertőzöttet ismerek.
2020. okt. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
22%
12-es vagyok. A valóság: 0 halott, 0 fertőzött. Jöhet a piros.
2020. okt. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
31%
Jó hülyének lenni?
2020. okt. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 Kecskeember ***** válasza:
47%
Igen, A nagynénim meghalt. 83 éves volt, a szivét és az idegrendszerét támadta meg a vírus. Én nem nagyon ismertem őt mivel az ország másik felén lakik nagyon ritkán látogatom meg az idősothonban. A férje kamionsofőr és ő hozta haza . És szerintem hazugság az, hogy ráírják, magas vérnyomása volt és szerintem nem az miatt halt volna bele.
2020. okt. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Több, mint 30 fertőzöttet ismerek. Halottat nem, de egyikük sem idősebb 50-nél.
2020. okt. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
69%

Ilyen szamok mellett mèg nem igazan lehet itt sok gyakorizonak elhunyt ismerose...ettol.fuggetlenul.a statisztika alabecsul alatta van joval.a valosagnak.

Sajnos pont forditva van, mint mindenki szeretne hinni es hallani. Az alapbetegsegeket keresik nagyitoval es amit lehet ugy irnak be a halottiba is, mintha a virusfertozes egy lenyegtelen masodlagos valami lett volna. De nezd meg a hivatalosan kozzetett adatokat es lathatod majd te is hogy kilog a lolab. Peldaul milyen alapbetegseg az, hogy vermergezes? Probaltad mar elkepzelni, hogy komoly vermergezessel besetalsz a korhazba es ott ahelyett, hogy mentenek az eleted elkezdenek tesztelgetni kiderul koronavirusos vagy es kozben epp meghalsz, akkor nalad a vermergezes egy alapbetegseg? Uh

Vagy van egy ketoldali tudogyulladasod es kiderul koronavirusra pozitiv vagy. Akkor szerinted a tipikusan tudogyulladast okozo koronavirus nem okozhatja a tudogyulladast? Megy az agymosas, hogy em nem. Alapbetegsege volt a tudogyulladas es mellekesen befigyelt egy koronavirus. Ugyan. Ez a virus ha eppen olyanja van kinyirja a szerveink vegeredmenyben vermergezest, tobbszervi elegtelenseget okoz. (Vese leallast, na es trombozist is agyverzest is). De mi altassuk magunkat azzal, hogy mindenkit csak ugy penzert felcimkeznek. Eleve ez az orszag arrol hires, hogy ha orvosi muhiba miatt hal meg valaki, akkor gyorsan kitalalnak barmit csak nehogy kideruljon a halal valos oka. Most a koronavirus a "muhiba", ezt probaljuk eloadni ugy, mintha nem is lenne olyan komoly dolog. Aztan lehet 3 ev mulva nevetgelunk, hogy huh de megijedt mindenki, amikor volt napi 70 halott egy hetig, de azert en most meg csondben fejet hajtok elotte. Felhuzom a maszkot, es imadkozom ne kapjuk el.

2020. okt. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Legjobb barátnőmék szomszédjai koronavírus miatt halt meg ☹️
2020. okt. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
73%

Ma újabb 3 kollégámnak lett pozitív a tesztje, számos közeli ismerős már átesett rajta, szerencsére eddig mindenki otthon kibírta.


#17, szerintem jobban nem is lehetett volna sajnos összefoglalni, persze kaptad a lepontozást.


Az a döbbenetes, hogy azt nem értik meg sokan, hogy kb. mindenkinek van egy vagy alapbetegsége (magas vérnyomás, cukorbetegség, cigis tüdő, reflux, stb.). Ezekkel a betegségekkel évtizedeket lehet boldogan eléldegélni. De nem, jön egy Covid és pár nap/hét alatt elhunynak. Erre azt mondani, hogy belehalt az alapbetegségébe.....


Az influenzával való összehasonlítást is "bírom": bezzeg influenzában meghalnak akár 20

2020. okt. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
72%

19-es vagyok, véletlenül a küldés gombra nyomtam.


Szóval az influenzával való összehasonlítás is nevetséges, halljuk ezt, hogy képzeld, volt egy olyan év, amikor 30 ezren meghaltak influenzában. Ez egyrészt honnan veszi, másrészt nem furcsa picit, hogy a statisztikák szerint az influenza évente világszerte max. 700 ezer ember halálát okozza, de ebből nálunk akár több 10 ezret? Mindezt úgy, hogy a csak a Föld minden 800. lakója él Magyarországon? Nem jönnek össze a számok.....


Többen is mondogatják, hogy de hát az emberek 95%-a észre se veszi, enyhe tünetekkel éli át. Egyrészt, az enyhe tünetesek is panaszkodnak rendesen. Másrészt, az 5%-os arány, mint súlyos esetek aránya bőven elegendő arra, hogy az egészségügyi rendszereket kikészítse. Ha ez 1%-os vagy az alatti lenne, nem lenne nagy gond.

2020. okt. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!