Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha az első covid tesztem...

Ha az első covid tesztem negatív, akkor nem kell karanténba mennem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Sokáig magas lázam volt, aztán végül azt mondta a házi orvos, hogy kapok koronavirus tesztelést, azonban még mindig nem értek ide lázam meg már nincs. Egy olyan kérdésem lenne, hogy ha negatív lesz a teszt, attól függetlenül lesz még több ilyen teszt? Annyira nem értem ezt a sok f*szságot hogyan működik:(

2020. okt. 28. 21:23
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Nem lenne logikus, ha ilyen esetben kétszer tesztelnének. Az a kontaktoknál van, őket azért kell kétszer tesztelni, mert az első teszt esetleg még azelőtt történik, hogy elszaporodna a nyálkahártyájukon a vírus. De te már lázas stb. vagy, szóval ha koronavírus, akkor pozitív lesz a teszt.
2020. okt. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
28%

Negatív teszt esetén 10 nap karantén.

Pozitív teszt esetén 21 nap karantén, és csak az eü dolgozóknak szükséges egy negatív teszt az újboli munkábaálláshoz.

2020. okt. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%

Felénk nem így van...


Sógornőm egy pozitívval 10 nap karantén s utána mehetett ahova akart...

2020. okt. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%

Milyen 21 nap karantén? Te mit ittál? Ha negatív, akkor mi értelme lenne karanténba helyezni valakit...? 😅 Fuhh...

Egy ismerősöm tesztje pozitív lett, 10 napig kellett karanténban lennie.

2020. okt. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
Legalább agyatlanságokat ne írna a kettes... Veled is csak többen vagyunk.
2020. okt. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
45%
EÜ dolgozóknak 2 negatív teszt kell általában.
2020. okt. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
70%

Én csak azt írtam, amit a háziorvosunk kitett a csoportunkba.

Velem is csak többen vagyunk? Köszönöm, hogy elítélsz egyetlen válasz alapján. :) Jó jellemre utal. Igazi magyar vagy.

2020. okt. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
61%

eü dolgozóknak és szociális szférában 2 negatív teszt kell.

És nincs 21 nap karantén, hanem a tünetek teljes megszűnéséig határozatlan idejű.

2020. okt. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!