Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ha kirepülök Angliába, egy...

Ha kirepülök Angliába, egy teszt elég hogy ne kelljen karanténban lennem?

Figyelt kérdés

Mi a menete? Gondolom a reptéren hatósági karanténba tesznek, ha haza érek akkor rendelek tesztet, azt ha megcsinálom és negatív, onnantól nem érvényes a karantén? A tesztet el kell vinnem valamerre hogy tudomásul vegyék?

Mennyi idő alatt van meg a menete a dolognak, ha mire hazaérek már megérkezett a teszt?



2020. szept. 16. 12:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Előbb ott lesz karantén 😊
2020. szept. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Most olvastam, hogy Angliában nem váltja ki a teszt a karantént..

Hát az elég cink

2020. szept. 16. 18:19
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
Nem cink, csak nem kell tobb Covid, mint ami van.
2020. szept. 17. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
64%

Próbálom értelmesen leírni. Világjárvány idején értelmes ember nem repülget. Ha kimegy, vállalja a tesztet és karantént.

Amikor hazajön, bezsúpolja magát és kussol.

Tudom, nem vagyok szimpatikus. De ez van, covid idején.

2020. szept. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Végülis nem te maradsz ki a 9 ezer fontos tanévedből egyetemen :)
2020. szept. 17. 12:34
 6/11 anonim ***** válasza:
55%

nem, de én jártam egyetemre. És értem pontosan, mi az a világjárvány. Ha valamely szó nem megy, kérlek használd az értelmező szótárat. Egyébként hogy mondjam, 6 hónapja a szakiskolások is tudják, hogy rohadt nagy baj van.

Melyik collidzsben múlatod az idődet?

2020. szept. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

#6 Remélem beburkoltad magad, mert a Soros által kifejlesztett korona jön, elkap és kitépi a tüdődet lol


Itt vereted magad, hogy milyen okos tetszik lenni egy nevesincs magyar főiskolával és még van képed személyeskedni is? :/

Sikerült elolvasni a kérdést igaz, drága?

Olvasd el mégegyszer, mert nem sikerült megérteni, hogy nem a te virológus kutatásaidra voltam kíváncsi, csak arra, hogy Angliában is kiváltja-e a teszt a karantént. De nem sikerült feldolgozni a dolgokat a kis processzorodnak.

Arról meg nem tehetek, hogy annyira élettelen vagy, hogy egész nap be vagy zárkózva a panelodba, valakinek élnie is kell, nem lehet mindenki olyan mint te.

Billentyű leütésenként moss kezed, nehogy elhervadj.

2020. szept. 17. 12:49
 8/11 anonim válasza:
Itt nem fogsz pontos választ kapni, menj fel a konzul oldalára, és nézd meg inkább.
2020. szept. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem fogadják el a tesztet Angliában. Kell a 2 hét
2020. szept. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az egyetem szimpatikus lesz veled hisz nagyon sok nemzetközi diáknak kell karanténba lennie. Annyi hogy kommunikálj velük hogy ez van. Sok egyetemen egyébként most online tanítás van és elnézik azt is ha nem akarsz bejárni (szaktól függőben)
2020. szept. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!