Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A húgom tanítónője koronavírus...

A húgom tanítónője koronavírusos lett. Mennyire kell nekem félnem?

Figyelt kérdés

Most jött le a tesztjének az eredménye hétfőn, ma a húgom nem volt iskolában és azelőtt egy hétig vakációja volt. Maszkkal ültek a suliban végig.. Nem tudom elkapta e vagy sem... De nagyon félek, mert a szüleim megfáztak, legyengültek, én pedig asztmás vagyok. Őket nem érdekli a dolog, élik a mindennapjaikat én meg itthon remegek, nem tudom mit csinálhatnék.

Egy barátom velünk ült a kocsiban még pénteken mikor hazaköltöztünk az egyetemről, ő is asztmás és vérnyomásos. Ő elkaphatta vajon úgy hogy a tanítónőről most derült ki hétfőn, hogy beteg és csak apám ült rajtunk kívül a kocsiban? Kérlek ne válaszoljatok értelmetlenségeket, meg olyat, hogy jaj nincs vírus, mert ez most pont nem érdekel, mert nagyon félek. Több ismerősöm is halt már bele.



2020. nov. 2. 19:30
 1/3 Hellmano ***** válasza:
77%

Vírus van,de mindenki szervezete máskép reagál rá. Nekem most épp húgom munkahelyén derült ki, hogy van egy munkatára, akinek az anyja elkapta a koronát és vele egy háztartásban él nap, mint nap. Húgom meg ugye nap mint nap találkozott ezzel a munkatársával meg a többi munkatárs is. Most a nő tüdőgyulladással kórházban van a munkatárs meg csak otthon pihen, míg a munkahelyen meg senki más nem kapta el, pedig például az öltöző is baromi kicsi stb. egy kocsival jártak haza többen is stb.


Rettegni, azért nem kell, mert szerintem húgod se kapta el így te meg főleg nem kaphattad el.

2020. nov. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
82%
Az asztma nem növeli a halálozás valószínűségét, ha ez megnyugtat. És valóban kicsi így az esélye, hogy a húgodon keresztül elkaptad.
2020. nov. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nézd meg az orvosokatisztanlatasert.hu honlapot és a feltöltött tartalmakat és vond le a következtetéseket
2020. nov. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!