Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Koronavírus teszt lehet...

Koronavírus teszt lehet vérből ? Félek a orrbol vett tesztöl de kénne teszt mert férjem csak így mehet dolgozni .

Figyelt kérdés
2020. nov. 2. 19:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Tényleg nem értem... Mit kell félni egy mintavételtől?

Még annyi se, mint mikor gyerekkorodban megnézték a torkodat a spatulával....

2020. nov. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A vérből csinált teszt nem jó, mert jóval később mutatja ki a fertőzést. Az orrból való mintavételt lehet helyettesíteni torokból valóval, de nem tudom, hogy hivatalos tesztnél elfogadják-e. Ha az orrodból veszik a mintát, előtte jól fújd ki. Maga a mintavétel nem olyan rossz, 10 mp az egész, de ha egy összeszáradt takonydarabba akad a pálca, azzal végigszántanak belül és rossz esetben el is kezd vérezni, akkor szerintem újra kell csinálniuk, szóval ezt jobb elkerülni.
2020. nov. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Hellmano ***** válasza:
Most modok neked valamit, ha félsz ne félj! Rákészülhetsz otthon is, ha félsz és meglátod nem kell félni. Otthon fogsz egy fültisztítót és feldugod az orrodba és ennyi. Ugyanezt fogják csinálni veled és ilyen érzés lesz csak nem fültisztítót dugnk fel :)
2020. nov. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak háziorvos által jönnek ki ? Holnap 16 után rendel kijönnek aznap ?
2020. nov. 2. 19:52
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, eléggé le vannak terhelve a mintavételt végző szakemberek. De amúgy neked miért járna ingyenes teszt? Tüneteid vannak?
2020. nov. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen vannak .
2020. nov. 2. 20:09
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk az idősek otthonában hetente csinálnak. Hidd el, mire kiakadnál hogy jaj de rossz, már túl is vagy rajta. Nem olyan vészes :)
2020. nov. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!