Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mennyi idő alatt került fel...

Mennyi idő alatt került fel az EESZT rendszerbe a koronavírus teszt eredményed? Azt már látjuk, hogy most este 6-kor kezdte el a mikrobiológus a kiértékelést.

Figyelt kérdés

2020. nov. 2. 20:32
1 2
 11/17 anonim válasza:

A kérdező vagyok. Fent is van az eredmény, pont 24 óra volt. Természetesen két és fél hét után negatív, de tuti korona volt, mert minden tünet megvolt. És még mindig van hőemelkedés minden este, és köhögés, de a teszt negatív...


Egyébként :

"Egészségügyi dokumentumait, COVID19 teszteredményeit, egyéb diadnosztikai eredményeit megtalálhatja az Ellátások/Egészségügyi és betegdokumentumok menüpont alatt!"

2020. nov. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
11: 2,5 hét után teszteltek csak le?
2020. nov. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
Ja. Hát másfél hét után kérte az orvos, és egy hét alatt értek ide.
2020. nov. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Csodálatos. Mo. tényleg jobban teljesít...

Csak a rendszer omlott össze.

2020. nov. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Nem baj, legalább nem vágtak karanténba, mondjuk itthon maradtunk, de ma tuti szétvásároljuk az agyunkat mert üres a hűtő meg a fagyasztó :D
2020. nov. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Picit off, de nekem például nincs ügyfélkapum. Engem ki/ hogyan tudna értesíteni?

Ezelőtt a vírus előtt nem volt rá szükségem, most meg már inkább nem mennék el csak ügyfélkapu miatt kormányablakba....

2020. nov. 5. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Haziorvoshoz megy az eredmény, ő hív majd
2020. nov. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!