Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A szaglás elvesztése feltétlen...

A szaglás elvesztése feltétlenül a vírusra utal?

Figyelt kérdés

A testvérem nem igazán érez szagokat, de ezen kívül nincs más tünete.

Lázat többször is mértünk, nem lázas és nem is volt az. És mi se.

Lehet hogy csak nátha, vagy biztos, hogy vírus?



2020. nov. 3. 14:09
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Naphosszat log mindenki a telefonján. Akkor miért pont a háziorvost nem tudja felhívni az, akinek tipikus tünetei vannak?
2020. nov. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

"aki beteg az egyből koronás szerinted?"

Erről ne egy kósza gyk-st kérdezz, hanem az orvost!

2020. nov. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
77%
Nem, nekem csak ez a szaglás dolog. Nos igen, hívtam volna az orvost, csak hétvégén nem rendel, hétköznap is hol így hol úgy pár órát. És mivel dolgoztam nem tudtam egyszerűen felhívni. Hétfőn is délután rendel, én meg pont délutános leszek. De úgy tervezem, hogy valószínűleg nem megyek, és felhívom.
2020. nov. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:

Egy kis update: Holnap tudjuk felhívni az orvost, mert hétvégén nem rendel. Így holnap végre kiderül.

A 12-es válaszolónak: A doki küldött ki egy embert :)

2020. nov. 8. 16:45
 25/29 anonim ***** válasza:

"mivel dolgoztam nem tudtam egyszerűen felhívni"

Ha tipikus tüneteid vannak, akkor nem dolgoznod kéne, hanem elszeparalni magadat mindenki mástól.

2020. nov. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:

Na végre kiderült

Nekem negatív lett, de testvéremnek sajnos pozitív.

Szóval 10 nap karantén, iskola szempontjából ezt megszívtam..

Amúgy ha bárki kérdezné, mind a ketten jól vagyunk, testvéremnek is már fokozatosan jön vissza a szaglása.

2020. nov. 9. 13:21
 27/29 anonim ***** válasza:
69%
18-as. Férjem múlt héten lázas volt. A háziorvos nem teszteltette. Adott neki 5 nap táppénzt és kész. Most a héten nekem elment a szaglásom és ízeket sem érzek, más bajom nincs. Hívtam a háziorvost (ez másik mint a férjem orvosa), nem teszteltet. Akkor most szerinted üljek itthon a semmire? A munkahelyem biztos örülne. Vagy csináltassak 2x20 ezerért tesztet?
2020. nov. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
51%

"nem teszteltet. Akkor most szerinted üljek itthon a semmire?"

Mi az, hogy a semmire? Akár tesztelnek, akár nem, úgy tudsz megvédeni mindenkit, ha otthon ülsz! Mi nem egyértelmű ebben?

2020. nov. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%

Hogy miből fogok megélni, ha 1: nem megyek dolgozni

2: a munkahelyem kirúg, mert indokolatlanul (lásd, nincs igazolt betegségem) nem megyek be dolgozni.

És értem, hogy fontos mindenkit megvédeni, de "mindenki" összedobja nekem az albérlet vagy a gyerek fejlesztésének az árát? Kétlem.

2020. nov. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!