Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Párod szaglás es izlelés...

Párod szaglás es izlelés vesztése esetén te mennél dolgozni?

Figyelt kérdés
Múlthét csütörtökön ment el neki, nem ment inkább dolgozni, háziorvos kérd neki tesztet. 2 napra rá fújt az orrába orrsprayvel és visszajött neki. Szombaton csináltak tesztet és tegnap jott meg hogy pozitív. Más tünete nem volt. Így en sem mehetek dolgozno, és le is lettem cseszve,amiért multheten bementem dolgozni
2020. nov. 5. 21:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
Nem mennék, mert valószínűleg koronavírusos.
2020. nov. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem mennék.
2020. nov. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Inkább táppénz?
2020. nov. 5. 21:53
 4/11 anonim ***** válasza:
57%
Igen, táppénz.
2020. nov. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Azért az elég merész, ha 10 nap táppénz 2 embernek, gyakorlatilag a fizu nagy része ugrik csak azért, mert vkinek bedugult az orra. Teljesen reális
2020. nov. 5. 22:26
 6/11 anonim ***** válasza:
78%
Hát de mit tudsz tenni vele? Vagy ez, vagy nem teszel fel ilyen kérdéseket, és csöndben szó nélkül elmész dolgozni, reménykedve hogy nem fertőzöl meg senkit, aki hazaviszi a 80 éves polymorbid nagyanyjának, aki ebbe belehal.
2020. nov. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
60%

?

Pozitív a tesztje.Szóval nem csak orrdugulás.:)Amúgy nem merész..ha azért rúgnak ki mert szétterjesztetted a munkahelyeden a covidot az jobban megéri neked?

Nálunk pld volt akit ezért kirúgtak, mert bejött tünetesen.:D

2020. nov. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
De neki volt ez az egyetlen tünete, ami el is múlt. Nekem semmi. Plusz én egy külön irodába dolgozom, egy nagyobból nyílik és végig a 8 órában maszk van kötelezően rajtunk,csak ebédidőben vesszük le. Még akkor is nehéz lenne elkapni, ha lázasan tüsszögve megyek be, de így, hogy a páromnál is kicsi volt az esélye, hogy korona, annak is kicsi az esélye, hogy elkaptam
2020. nov. 5. 22:34
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha pozitív a tesztje, akkor hogy volna kicsi az esély, hogy elkapta, ha egyszer bizonyítottan elkapta.Ha te ott smaciztál,összebújtál vele akkor nagy eséllyel te is elkaptad.

De kérdezd meg a munkahelyed.Mond el, hogy a párod covidos, szerintük bemenj e vagy nem?

2020. nov. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Az meg megtörtént, egyébként sem mehetnék így, mert karanténban vagyunk hétfőig. Utána engem tesztelnek, majd kiderül, hogy elkaptam-e. De abszolút nem sajnálom, hogy mentem dolgozni a héten, mert tuti, hogy nem tudnák elkapni így.
2020. nov. 5. 22:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!