Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Idén hányan fertőződtek meg...

Pintér László kérdése:

Idén hányan fertőződtek meg influenzában, illetve 2019-ben és 2018-ban?

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogy ez a COVID általi higiéniára való odafigyelés, az emberi kapcsolatok mérséklése, szankciók, kijárási tilalmak, iskolák bezárása, maszkhordás mennyire effektív, mert gondolom ezek nem kifejezetten célzottan a COVID ellen vannak, hanem akkor ugyanúgy az influenza esetek számának is nagyban csökkennie kellett volna. Szerintem ez az eredmény jól reprezentálná azt, hogy a maszkviselés valóban hasznos-e vagy csak látszat.

Válaszokat előre is köszönöm szépen!



2020. nov. 5. 22:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
2020. nov. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ha jól látom, akkor megközelítőleg a fele?
2020. nov. 5. 22:28
 3/3 A kérdező kommentje:
Ezt az oldalt Én is megtaláltam, csak nem voltam biztos benne (( most sem vagyok )) hogy jól olvasom le az adatokat. Én ilyen egyszerű, butáknak való statisztikára lettem volna kíváncsi amiben egyszerűen szigmázza, hogy 2018-ban: teszem azt 100.000 megbetegedés, 2019-ben: 87.000 megbetegedés, 2020-ban 42.000 megbetegedés.
2020. nov. 5. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!