Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha a kötelező maszkviselés...

Ha a kötelező maszkviselés megvéd a koronavírustól, akkor miért terjed mégis ilyen nagymértékben ez a betegség?

Figyelt kérdés

2020. okt. 22. 09:19
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
79%

Senki sem mondta, hogy megvéd, csak csökkenti annak esélyét, hogy átadd másnak. De ezt úgy is megteheted, hogy sz.rul hordod,mint az emberek nagy százaléka, orrot fújt és azzal a kézzel összefogdosol mindent etc.


Millió meg 1 módja van, hogy hogy adhatod át másnak is, a maszk csak csökkenti, ez a minimum, amit megtehetünk a gyakori kézmosás mellett

2020. okt. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
71%
Ahhoz, hogy csökkentse, helyesen kellene viselni, meg taknyos kézzel nem összefogdosni mindent.
2020. okt. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 A kérdező kommentje:
Az orvosok maszkot hordanak (és nem is a 100Ft osat), kezet is fertőtlenítenek, mégis elkapják, nem értem én ezt...akkor hogy???
2020. okt. 22. 09:32
 4/56 A kérdező kommentje:
Több orvosról hallottam már, hogy elkapta. Ma meg azt olvastam, hogy egy brazil 28 éves orvos halt meg covidban.
2020. okt. 22. 09:36
 5/56 anonim ***** válasza:
65%

A maszk NEM AZT védi, aki hordja, hanem a többieket töle!

Másrészt az úgy hordott maszk, hogy kivan az orra belöle, nem ér semmit, az ilyeneket is erösen kellene büntetni.

Az orvosok meg ugyan hordanak maszkot, de attól ök meg megfertözödhetnek a nem rendesen védekezö betegektöl, ismerösöktöl!

2020. okt. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
81%

Ha a betegen nincs maszk, akkor az orvos elkapja.

Úgy nem kapná el, ha szemüveg+reszpirátoros maszk lenne rajta. Az a maszk viszont visszafele nem véd, tehát ha rajta az van és ő beteg, akkor meg te kapod el.

2020. okt. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 A kérdező kommentje:

[link]


Itt írták.

2020. okt. 22. 09:39
 8/56 anonim ***** válasza:
90%

"Ma meg azt olvastam, hogy egy brazil 28 éves orvos halt meg covidban."


Ha már híreket olvasol, olvasd el rendesen! Az adott orvos azért halt meg, mert egy vakcinát tesztelt saját magán, ezért direkt fertözte meg magát a vírussal!

EZ egész más így, mint ahogy te tálalod!

2020. okt. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
86%
Azok az orvosok hazamennek a családjukhoz, elment bevásárolni, elment étterembe stb.. Mindent amit egy normális ember csinál munkán kívül. Lehet hogy ott kapta el.
2020. okt. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
80%

Hordom a maszkot, ahol kell. De ha pl. egy rokonom vírusos, és megpusziljuk egymást, akkor elkaptam és kész. Hiába hordom a maszkot.

De ha kerüli is valaki az embereket, van rajta maszk, akkor pl. megfog valamit, amit előtte valaki megfogott a kezével, amibe beletüsszögött, az meg utána majd hozzányúl a szájához.

A maszk nem egy teljes testet védő szkafander :D

2020. okt. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!