Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi történik? Menjek orvoshoz?

Mi történik? Menjek orvoshoz?

Figyelt kérdés
Nagyon gyors a pulzusom, ráz a hideg, szédelgek, ha felkelek egyből elgyengülök. Fáj a szívem is.
2020. nov. 7. 19:41
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Nincs lázam, ez biztos, sem korona. A fáradtság hetek óta fennáll.
2020. nov. 7. 20:10
 12/22 Kecskeember ***** válasza:
Igen 9. igaza van , ha megoldható tesztet lehetne csináltatni.
2020. nov. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
#10 110-120 nyugalmi állapotban. Ingadozik. Egyszer 150 is volt már, de az régen volt.
2020. nov. 7. 20:11
 14/22 A kérdező kommentje:
Nem vagyok koronás ez biztos, 1 hete teszteltek, a munkám miatt kellett a teszt.
2020. nov. 7. 20:12
 15/22 Kecskeember ***** válasza:
Akkor rendben van, viszont mint mondtam nyugodj meg, és hívd a mentőket ha úgy érzed.
2020. nov. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Most cseng a fülem és bedugul folyton. Nem tudom mi lehet.
2020. nov. 7. 22:26
 17/22 anonim ***** válasza:
48%
Több mint két órája irkálsz, össze nem függő tünetekről zagyválsz, innentől kezdve ezt nem lehet komolyan venni, trollkérdés. Ha annyira aggódnál magadért vagy komoly lenne, már rég kihívtad volna a mentőt.
2020. nov. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Igen, minden trollkérdés meg zagyválok nyilván. Leírtam a krva panaszaimat. Kétségbe vagyok esve, egyedül vagyok itthon. Feleslegesen nem akarok mentőt hívni, ezért várom, hogy javul e vagy rosszabbodik és addig is hátha valaki tud valamit mondani mi lehet. Nyilván semmi se komoly, az se lenne az ha megdöglenék. Ennyit az emberi jóindulatról meg segitokeszsegrol. Akkor trollkerdes, nem kell irni. Okoskodni tud itt mindenki de azert forditott helyzetben elvarnatok a segitseget. Hanyinger emberek
2020. nov. 7. 22:52
 19/22 anonim ***** válasza:

Minden válaszadó azt tanácsolta, hogy hívjál mentőt. Nem hívod.

https://www.youtube.com/watch?v=X-KwYX2u8e4


Akkor?

2020. nov. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Miért nem hívsz fel egy barátot, barátnőt, hogy megnyugtasson? Vagy menj át a szomszédhoz, hogy segítsen, mert rosszul vagy... Ne hergeld magad itt feleslegesen.
2020. nov. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!