Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi történik? Menjek orvoshoz?

Mi történik? Menjek orvoshoz?

Figyelt kérdés
Nagyon gyors a pulzusom, ráz a hideg, szédelgek, ha felkelek egyből elgyengülök. Fáj a szívem is.
2020. nov. 7. 19:41
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Különben nem lehet, hogy szénmonoxid? Ez így utólag jutott eszembe...
2020. nov. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

A normális válaszokat köszönöm. Mentőt hívni nem volt bátorságom, mert féltem, hogy felesleges lenne (illetve a kórházaktól is tartok a vírus miatt), de felhívtam egy rokont, aki átjött és velem maradt éjszakára. Másnapra enyhültek a tünetek, bár a pulzusom még azóta is gyakran felmegy ok nélkül, illetve gyakran vagyok álmos ok nélkül meg zúg a fülem folyamatosan. El fogok menni a háziorvosomhoz kardiológiai beutalóért, de most koronás, így nem tudom mikor mehetek majd. Egyébként vashiányom van, ez esetleg okozhatta a tüneteket?

#21 Van a házban 2 mérő is és működnek, nem tartom valószínűnek hogy szén monoxid. Meg akkor a rokonom is rosszul lett volna.

2020. nov. 9. 19:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!