Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A depresszios embereket...

A depresszios embereket mindenki keruli es ott hagyja?

Figyelt kérdés
2020. nov. 7. 23:10
 1/6 anonim ***** válasza:
21%
ja
2020. nov. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha jól játszod el, hogy nem vagy depis, és csak otthon sírsz, akkor nem kerülnek el.


Ez az életem, egy depis lány.

2020. nov. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%
Kerülik, mert a társadalmunk nem túl segítőkész, és inkább elmegyünk valaki mellett, mint segítsünk neki, mert ez könnyebb.
2020. nov. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Akiknek elmondtam azok kerülnek,akiknek meg nem,azok nem kerülnek. Pedig mindenkivel ugyan úgy viselkedek,de ha már tudják,hogy depressziós vagyok hirtelen nem kellek nekik. Jobb titokban tartani szerintem. Sokak azt hiszik,hogy aki depressziós az egy lehúzó személyiség,és csak a negatívat kapja tőle,pedig ez nem igaz. Nekem ez a tapasztalatom. 21/L
2020. nov. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A depressziónak vannak fokozatai. Mindenkinek van olyan időszaka amikor nincs egyensúlyban önmagával. Az igazi mély depressziós emberen tisztán látszik hogy depressziós, nem kell elmondania másnak ezt a tényt. Miért kerülik az emberek? Mert ezek az emberek a másik életenergiáját szívják és ezt senki nem szereti. Tudat alatt mindenki a sikeres, nyerő, optimista emberekhez szeretne csatlakozni akik inspirációt, pozitív példát mutatnak.
2020. nov. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#3, szerintem laikus ismerős vagy hozzátartozó először is megrémül, mert nem tud mit kezdeni a helyzettel, nem tudja mivel kerül szembe, mire számítson, hogy segítsen. Igen, kihátrálni könnyebb.

Aztán mikor eléri az energiavámpír szintjét, ember legyen a talpán, aki el tudja viseli hosszú távon. Van, akinek csak jó, támogató környezet kell és az segít. De van olyan is, aki reménytelen. Előbb neki kell elfogadnia magát ahhoz, hogy segítséget kérjen bárkitől és ez ritkán sikerül az elején, amikor még jó esélye van a gyógyulásra.

2020. dec. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!