Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől kezdhetett el éjjel...

Mitől kezdhetett el éjjel szurni főként levegovetelre a bal lapockamnal egy pontban?

Figyelt kérdés
Meg mindig szúr. Egy csésze teat fáj felemelnem ill a levegovetel is fáj, szúr . Még sose volt ilyen. 30N
2020. nov. 8. 08:25
 1/3 DMJ2 válasza:
100%
Nos, remélhetőleg semmi bajod nincsen. Nálam sokszor előfordul, általában beszorul a levegő és ilyenkor nagy, mély levegőket veszek még ha fáj is.Ezzel szépen kijut az ott maradt levegő. De az ágyra is lefekhetsz és mély levegőket veszel. Remélem tudtam segíteni!
2020. nov. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is pont ilyen volt mostanaban. Ma lekopogom kevesbe ereztem. Most meg vagyok fazva egyebkent.
2020. nov. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a refluxtól volt ilyen, gyakran éreztem. Ha nem múlik és az orvos nem mond semmit, nézz egy reflux diétát, ha kihagyod az ételeket és elmúlik, akkor valószínűleg az volt.
2020. nov. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!