Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen érzés a korona teszt?Ho...

Milyen érzés a korona teszt?Holnap fognak tesztelni és nagyon félek:c

Figyelt kérdés
2020. nov. 10. 16:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőmnek csinálták. Mondta, hogy baromi kellemetlen, mikor az orrodba dugják azt a pálcikát, de azért túlélhető, nem fáj.
2020. nov. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 siskafej válasza:
100%
Semmiseg, ettol nem erdemes felni, par masodperc!
2020. nov. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Fújd ki előtte az orrod, nehogy egy beragadt kemény takonydarabba akadjon a pálca és végigkarcolja belül az orrod. Egyébként nagyon kellemetlen, ahogy bedugják a pálcát, nem fáj, de könnyezni fog tőle a szemed. Ahhoz tudnám hasonlítani, mint mikor valami csavargatja az orrod. Egyéni érzékenységtől is függhet, szerintem én az érzékenyebbek között vagyok, de túléltem így is. Szóval ki lehet bírni.
2020. nov. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Metionin ***** válasza:
100%
Az orrból való mintavétel olyan mintha tüsszentened kéne de "nem jön ki", a nyálkahártya piszkálása miatt könnyezhet a szem, a garatból való meg kicsit szarabb mint amikor a pálcikával lenyomják a nyelvet torokvizsgálatnál. Annyi hogy lazítani kell és a nem vizsgált nyíláson át lassan lélegezni. Persze attól is függ hogy ki tesztel, van neki módszere de amikor mi anno laborban egymástól vettünk mintákat volt pár csoporttársam aki kvázi kikaparta az agyam is.
2020. nov. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Amuugy nem fájt annyira,mint gondoltam,olyam érzés volt,mint amikor az uszodaban lenyeled a vized es kijon az orrodonxd
2020. nov. 11. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!