Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tanító vagyok és kétes eredmén...

Tanító vagyok és kétes eredményt adott a covid tesztem? Mennétek dolgozni, ha enyhe tünetek állnak fent? Én még a héten maradnék, munkáltató viszont nagyon sürget.

Figyelt kérdés

Esetleg a háziorvost felhívhatja a munkaadóm, hogy menjek dolgozni?

Még nem tudják az iskolámban a teszt eredményét.


Ha letagadom hogy megjött a tesztem, azt tudják ellenőrizni a munkahelyemen?


Az orvosom azért javaslota hogy maradjak otthon, mert egyszerűbb, mint új tesztet kérni,mert mire kijönnek meg újra megvan az eredmény, addigra ha beteg voltam is meggyógyulok. Nameg, enyhe tüneteim még mindig vannak.


Múlthét hétfő óta vagyok otthon. Eléggé beteg voltam. Napokig lázas, erős hát és mellkasfájdalommal, gyengeséggel.


Merjem megmondani a tesztem eredményét? A főnököm minden nap elmondja, hogy amint megvan az eredmény hívjam, mert nagyon kellene hogy menjek. Nincs pedagógus és munkaidőn felül most helyettesítenem kellene minden nap. Ha negatív lenne, már aznapra várnak dolgozni, akár délutántól.. :/



2020. nov. 10. 19:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mennek. Ne menj.
2020. nov. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Arra gondoltam, hogy pénteken telefonálok be a munkahelyemre. Hétfőn úgyis mennék már. De ez a pár nap sokat számítana nekem.


Ki tud derülni valahogy, hogy én már ma megtudtam az eredményt?

2020. nov. 10. 19:11
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
nem fog kiderülni, senkinek nem adhatnak erről infót
2020. nov. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén, miért olyan fontos hogy megfertozz vele masokat akik hazaviszik otthon a nagyi és meghaljon ?


Írjad már le legyszives ez tényleg felizat embereket ?

2020. nov. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Én sem értem. Kegyetlen ez a világ. Tudom hogy kockázati tényező vagyok. Pont ezért is esik rosszul hogy sürgetnek, amellett, hogy még nem vagyok teljesen meggyógyulva. :(
2020. nov. 10. 19:19
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Megmondod ez a dolgod rosszul vagy nem mész. kész. Neked ez a dolgod hogy felelősségteljes módon hozd meg a döntéseidet
2020. nov. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
De hát, mit mondjak. Van kórházi dolgozó ismerősöm. Állítása szerint, aki egészségügyi dolgozó és pozitív tesztje van, annak pár nap után meghamisítják a tesztjét negatívra, hogy ha csak enyhe tünetei vannak, hagy tudjon menni dolgozni. Ennyit erről. Itt tartunk.
2020. nov. 10. 19:22
 8/19 anonim ***** válasza:
65%

Kérdező háziorvosként komolyan kérdezem, te idióta vagy? Vannak panaszaid meg egy nem negatív eredményed. Normális embernél ez azt jelenti, hogy nem megy dolgozni! Komolyan kérdezem pedagógusnak alkalmassági követelmény a debilitás? Az eü személyzet kiteheti a lelkét is tök felesleges, amíg egy pedagógusnak akinek tanítani kellene és példát mutatni ennyi esze van.


Igen menj iskolába, fertőzd agyon a gyerekeket, akik tünetmentes hordozóként átadják majd a nagyszüleiknek, akik közül lehet, hogy nem egy meghal!

2020. nov. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
És nem tudunk PCR tesztet meghamisítani!
2020. nov. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Pontosan hogy nem szeretnék menni dolgozni. Valószínűleg félreértetted.

A tesztel kapcsolatban azt tudom csak mondani amit hallottam. Diplomás szakápoló, megbízható ember mondta. Ha ő hazudott, akkor én is.

2020. nov. 10. 19:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!