Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit gondoltok a holnaptól...

Mit gondoltok a holnaptól érvényes szigorításokról?

Figyelt kérdés

-Milyen gazdasági következményei lesznek?

-Jelentősen visszafog esni a napi új fertőzöttek száma rövid időn belül?

-Hogyan fogja viselni a nép?



2020. nov. 10. 23:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát mondjuk, pl aki éjjel f2-kor nem az ágyában vagy nem a munkában volt, azok között valóban erősen felülreprezentált volt a s.ggrészegek száma, ne is tagadjuk.
2020. nov. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Itt már rég nem éjjel fél 2-ről van szó. A 8 óra viszont felháborító és tarthatatlan. Takarodjon az összes olyan politikus aki szerint ez így oké, mint TILALOM, nem korlátozás! Mind! 8kor senki nem seggrészeg.
2020. nov. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Oké, tényleg, vehetünk kutyát, megoldjuk, de hogy ezekre normális ember a büdös életben nem szavaz, az hótziher, se az ellenzékre aki szintén ezt a 8 órát így akarta. BÁRMILYEN új pártra, tökmindegy, de ezekre ha ezt nem változtatják meg, soha többet.
2020. nov. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Mit gondolok? Inkább nem írom le. Márciusban is bezártak minket,már ki sem nyitott. A héten indult volna egy új melom, erre fel ismét lakat! :( Gyönyörű Karácsonyunk lesz! :(
2020. nov. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy sokan véleménybuborékban élnek.

Én sokkal inkább lokális intézkedéseket hoznék és főleg Budapestet korlátoznám. Mondom ezt úgy, hogy pesti vagyok. Semmi értelme egy baranyai kis falucskában ugyanazokat az intézkedéseket bevezetni, ahol mindenki tudja a másikról, hogy a szomszéd Jóska 15 éve nem mozdult ki a faluból, az Irénke is tavasz óta nem találkozott a Pécsen tanuló unokájával, stb.

Viszont aki azt hiszi, hogy Pesten nincsenek/nem voltak csoportosulások, az marha nagyot téved. Akármennyiszer is jártam a városban bármi miatt, mindenhol tele a kocsmák, tele az edzőtermek. Az enyhe intézkedésekkel csak annyit értek el, hogy nem 20:00-kor kezdődtek a bulik, hanem 17:00-kor. Valószínűleg az egész országra kiterjedő intézkedéseknek is az az értelme, hogy az élelmes magyar trükkjeinek elébe menjenek és ne legyen az, hogy Pesten szigor van, de 2 megyével arrébb lévő falvakban meg orbitális bulikat rendeznek, aztán csak még jobban megindul a nép.

Ez most a helyzet, el kell fogadni. Lehet lázadozni, széllel szemben pisilni, de nincs értelme. Igazából ennek a helyzetnek is megvannak a pozitívumai annak ellenére, hogy tudom, hogy sokan veszítik most el a munkájukat ismét. De most mindenkinek több ideje van a családra, saját magára, meg lehet csinálni a ház körüli elmaradt dolgokat, kicsit jobban fókuszálhatunk azokra a dolgokra - legyen az a saját lelki békénk, vagy a párunkkal való viszony - amik mellett a rohanó hétköznapokban simán elmegyünk és Pató Pál urasan kezeljük.

2020. nov. 12. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát most majd délelőtt kezdődnek a "BULIK"

badmeg mégis miből él az ország ha mindenki bulizik? Mint ami a paranoiátokban szerepel? Kérdezem én? A dolgozók oké ne dolgozzanak, készítsék ki az embereket az értelmetlen bezárásukkal, hogy ne legyenek munkaképesek, azért mert LUSTÁK olyan intézkedéseket kidolgozni, hogy az csak a bulizókra legyen érvényes és nem a dolgozókra!

2020. nov. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!