Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Apukám kritikus állapotban...

Apukám kritikus állapotban nem hajlandó kórházba menni?

Figyelt kérdés
Covidosak lettünk, viszonylag könnyen atveszeltuk, de apukám nagyon bele került, kb hat napja lázas, volt hogy 39.5 volt neki, fullad, nem eszik és nem hajlandó belemenni abba, hogy mentőt hívjunk neki. Azt mondja, hogy fixen nem jönne ki onnan elve, ha covid központba kerülne. Nektek mi a véleményetek?

2020. nov. 12. 17:50
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
70%
6os, te nagyon hülye...szerintem tűnj el innét, ha csak ilyen baromságokat tudsz írni, hogy a 40 fokos lázas Covidos szülőjének ne adjon lázcsillapítót meg majd a gyümölcsötől lemegy. 40 fokos lázba bele lehet halni. Kérdező, adjál csak neki nyugodtan lázcsillapítót, itt már a gyümölcsökkel semmit se érsz el. Habnapok múlva se javul, akkor hívd ki a mentőket. Ehhez kórházi ápolás kell. A lélegeztetőgépet nem fogják házhoz vinni, ha szükség lesz rá.
2020. nov. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
10%
11 nem 40 hanem 39.5 és az vírusölő, nem kell lázcsillapító. Holnap reméljük már jobban lesz, kérdező.
2020. nov. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
21%
Hallgatlak 11-es, mesélj még kérlek :) a stílusod mindent visz, kár hpgy olvasni nem tudsz. Senki nem mondta egy szóval se, hogy ne adjon neki lázcsillapítót, azt mondta mindenki hogy otthon ápolja, vitaminnal és ne összevissza mindenféle egyéb gyógyszerrel. (ugyanis volt egy olyan válasza a kérdezőnek, hogy marék gyógyszert ad neki, a lázcsillapítón kívül) Nem a lázcsillapítóról beszél senki se, egyedül te vagy ekkora ökör. Nem tudsz szöveget értelmezni. Elég szégyen, minek jártál iskolába?
2020. nov. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, a doki köhögésre írt fel gyógyszereket, lazra, volt torokfájás is, vitaminokat irattunk fel, koptetoket, nekünk használ csak sajnos neki nem. Négy mar hatodik napja tart ez, azért akartunk valamit cselekedni az ügyben. A nap egyrészében jól van, eszik egy keveset, utána leveri a víz, fullad, 38-39 fokos láz, van hogy már beszélni nincs ereje úgy ledönti a vírus
2020. nov. 12. 18:45
 15/39 A kérdező kommentje:

*Már hatodik napja tart **

A "négy" Szó nem tudom hogy került oda

2020. nov. 12. 18:46
 16/39 anonim ***** válasza:
27%

Őszinte leszek: a kórházban berakják a covid osztályra és senki nem fog vele csinálni semmit.

Ha túl akarja élni, akkor maradjon otthon az ágyban!


Pihenjen, egyen vitamint, főzzetek neki levest, szellőztessetek, szerezzetek zöldséget, gyümölcsöt, mézet!

2020. nov. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
0%
16-os vagyok. A lázát meg próbáljátok csillapítani, ha máshogy nem megy, akkor üljön be egy hűvös kád vízbe!
2020. nov. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
50%
Ti nagyon hülyék vagytok. Valószínű tüdőgyulladása van. Ha én lennék a helyében már rég bevitettem volna magam. Nem igaz, hogy nem csinálnak semmit! Ott naponta csinálnak röntgent és nézik a változást és célzottan kap gyógyszert. Tüdőgyulladással nem jó játszani meg ilyen magas lázzal sem. Itt halottnak a kenet már a gyümölcs meg a vitamin. Lázcsillapítót meg akkor kell adni ha rosszul van a beteg. Van aki 38 meg sem érzi én már 37.6nál kész vagyok. De 39.5nel nem kérdés, hogy csillapítani kell. Már csak azért is mert egyben gyulladáscsökkentő is. Hívjatok mentőt azonnal! Durva ahogy apukád van. Rossz vége meg maradandó tüdőkárosodása lehet. Sajnos én nem hívtam magamra és a műtőasztalon végeztem.
2020. nov. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
17%
Te egy csoda doktor lehetsz, hogy ennyiből megállapítod, hogy mi baja szegény embernek. A háziorvosa is hülye ezekszerint... hm szerintem menj és jelentkezz az orvosira, el se kell majd végezned, mehetsz egyből ki a kórházakba csodát tenni. Minden elismerésem :D
2020. nov. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
50%
Én oda járok képzeéd utolsó és ha hiszed ha nem, itt gyümölcsökkel meg sámánénekekkel már nem sokra fog menni. Én is csak utolsó pillanatban nyúlok gyógyszerhez, de itt most jött el az a pillanat, ha nem akarnak maradandó károsodást. Ha el akarják kerülni, most kéne kórházba vinni, nem itt a vitaminokkal hókuszpókuszozni a 39.5 fokos láznál. Az okos még ajánlotta, hogy nyomja bele kádba a jó kis lázas tüdőgyulladásost...nyomd bele magad b.meg, ne másokat kínozz ezekkel a középkori zagyvaságokkal.
2020. nov. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!