Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi van azzal a kismamával,...

Mi van azzal a kismamával, aki kritikus állapotban került be a kórházba H1N1 miatt?

Figyelt kérdés
Tudtok valamit róla? Lehet, hogy lemaradtam a hírről, de nem nagyon hallok róla semmit.
2009. nov. 12. 12:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A család kérésére nincs infó.

Te se akarnád, hogy hasonló helyzetbe a problémádtól legyen hangos a média

2009. nov. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

jobbis így h a család kérésére nincsróla infő, mert különben a média mindenféle ellentétes dolgokat találna ki róla.

mint anno arról a mellrákos nőről, aki a média szerint h1n1-be halt bele, pedig mégcsak elsem kapta.

2009. nov. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Megerősíteném az elsőt, a család kérésére se róla, se a babáról, se a családtagjairól nem mondanak semmit.
2009. nov. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én úgy tudom, hogy mikor már beteg lett akkor adatta be az oltást és mint köztudott ha már beteg az ember nem szabad beadatni semmilyen fajtát az oltóanyagokból mert szövödményt okozhat. Nos mi igaz mi nem kérdéses.

Én tutira nem oltatom be magam.

Ukrajnából meg úgy is csak a pestis jön az ellen meg nincs orvosság.

2009. nov. 13. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Rosszul tudod, vírusellenes gyógyszert kapott amint kiderült, hogy beteg. Gondolom Tamiflut vagy valami hasonlót. Remélem nem ez is valami újabb interneten terjesztett kamu és most majd minden nap jönni fog 20 kérdés, hogy miért oltották be betegen... :)
2009. nov. 13. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!