Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Észrevettem, hogy a nyakamnál...

Észrevettem, hogy a nyakamnál az egyik csigolyámnál van egy kis púp. Hogyan tudnám eltüntetni?

Figyelt kérdés
Olvastam arról, hogy ezt az előre tartott fej eredményezi, ha valaki sokat ül számítógép előtt. Nekem a munkám sajnos ilyen, így el kell kezdjek ügyelni a testtartásomra is. Viszont most, hogy megpróbálom az amúgy helyes testtartást kivitelezni - hogy a púp visszahúzódjon-, olyan érzésem van, mintha a csípőm esne be helyette. Mit tudok tenni?

2020. nov. 13. 13:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kellene egy magángyógytornász, de a mostani helyzetben...egyebet nem tehetsz és örülj, hogy még nem fáj.
2020. nov. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Gerinctorna, pilates

Mondjuk most ugye nincs semmi nyitva -.-

de ahogy újra elérhetőek ezek én ajánlom neked heti több alkalommal

Jót tesz! A gyógytorna is jó persze, a legjobb hogy amilyen hamar, ahogy lehet, részt veszel ilyen tornákon. NE hagyd el magad, mert púpos leszel.

2020. nov. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
46%
A 7. nakcsigolya nyúlványa mindenkinél kiáll egy kicsit. Az teljesen normális, nem kell és nem is lehet vele csinálni semmit.
2020. nov. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
... helyesbítek, ha egyébként rossz a testtartásod, azzal nyilván kell foglalkozni, ahogy a második is írja. De a "púp" nem fog eltűnni, ha tényleg a 7. csigolya az.
2020. nov. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom melyik a hetes, kb a hátam meg a nyakam találkozásánál van ez :D de nem vészes, csak észrevettem, hogy valakinek tök sima.
2020. nov. 13. 14:33
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor az valószínűleg a VII-es csigolya, ez változó kinek mennyire dudorodik ki, nyilván fokozhatja rossz tartás is, orvoshoz el kell menni megnézetni, hogy fiziológiailag ilyen vagy valami gond van a háttérben.
2020. nov. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!