Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Valaki esetleg nem tudja,...

Valaki esetleg nem tudja, mitől lehet az, hogy ma séta közben azt éreztem, hogy szúr és fáj az egyik csigolyám középen? Ha ülök vagy fekszek, nem érzem, de mozgásra nagyon rossz. Valami tipp, hogy mitől lehet?

Figyelt kérdés
Valamint van egy hosszú csík pontosan ott, ahol fáj, ami erősen emlékeztet arra, mintha beütöttem volna valahol. Az utóbbi időben nem történt ilyen, csak körübelül három éve ütöttem meg a gerincemet egy játszótéren de akkor nem lett semmi baja később sem, és a helye sem maradt meg.

#szúrás #csigolyám
2020. ápr. 28. 22:40
 1/1 anonim válasza:

Sok minden lehet. Elsőre azt gondolnám hogy egy idegszál becsipődött, vagy kezdődő sérv, bár ezeknél a zsibbadás szokott jelentkezni.


Rossz tartás következménye, illetve korábbi sérülés is lehet, hogy annak a helye fáj. Izületi gondok esetleg vannak? Szakorvost kell felkeresni, ő majd ir beutalókat különböző vizsgálatokra.

2020. ápr. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!