Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Covid pozitív, tünetesek!...

Covid pozitív, tünetesek! Hogyan alakult a betegségetek? Apukám lassan 10 napja tünetes, de nem akar javulni.

Figyelt kérdés
Még mindig sokat alszik, szinte egész éjjel és délelőtt is, de legalább nem fullad. Aggódom érte, hogy még mindig ennyire gyenge.

2020. nov. 14. 11:07
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Teszteljétek
2020. nov. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Tesom első 2 nap laz. 3 napig kikelni se tudott az agybol. Aztan jott az iz es szagvesztes kb masfel-2 hetig. Aztan igazabol semmi baja nem volt ezeken kivul.

Anyuman ellenben (57 eves) majdnem 1 hetig nyomta az ágyat nem volt iz es szagvesztes viszont honapokig megmaradt a durva köhögése.

2020. nov. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
21 éves vagyok, egészségesen élek és sportolok is, 17 napja vagyok beteg, mostmár nem vészes, orrfolyás van illetve kezd felszakadni a hurut, időnként még előjön a nehézlégzés. Már érzem hogy mindjárt kint vagyok belőle, de egy eddig ismeretlen vírust gondolom nehezebben küzd le a szervezet.
2020. nov. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Tesztelve vagyunk mindenki pozitív.

Rendben köszönöm! Csak aggódom, hogy sokat alszik, de akkor a nála fiatalabbaknál is jelen van ez. Köszi a válaszokat!

2020. nov. 14. 11:51
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon kicsit köhögtem par napig, utána szag és izvesztes. Utóbbi 9 hete tart. Más tünetem nincs, talán csak annyi, hogy kis testmozgásra is zihálok, bár erre szerintem az is rátesz, hogy home office miatt régóta keveset mozgok. Hőemelkedésem 1x volt, 37.8.

A férjemtől kaptam el, ő 6 nap alatt átesett mindenen, de neki 3 napig magas láza volt, sokat izzadt és nagyon fájtak az izmai. Influenzánál is szokott neki, de ez durvább volt, aludni se tudott az izomfájdalomtól. 6 nap után mintha elvágták volna, azóta semmi baja, pedig ő sok mindenre allergiás, gyakran fullad portól, szőrtől stb.

2020. nov. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez nem influenza. Tiz nap alatt meg csak befele megy bele, akinek rendesen van. Ezt nem megijesztesbol irom, hanem azert, hogy ez igy normalis, es aki nem szorul korhazra, se orvosi kezelesre, megszenvedi. Utana pedig akar sokaig tarthat a faradtsag.
2020. nov. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Van aki megszenvedi van akinek 2-3 napig tart , de akik.a legtöbben vannak azok a tünetmentesek akik észre se veszik 70-80%
2020. nov. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Még nyár végén kaptam el, 19 éves vagyok.

Első 7 nap semmi, enyhe torokkaparás, de nem köhögtem.

8-11.nap szarul voltam, ilyen megfázásos tünetekkel (orrfolyás, fejfájás)

12.naptól már egyre jobb volt minden, de elvesztettem az szaglásom kb 2-3 hétig.

2020. nov. 16. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!