Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen fájdalomcsillapitó...

Milyen fájdalomcsillapitó kéne? Mi a probléma? Többi lennt !

Figyelt kérdés

A story előzmenye ,hogy már 3.hónapja nagyon fájnak a csontjaim , a karomban ,labamban . Plusz a jobb oldalon a majam .

Nem talaltak még meg a problemat , borzasztó sok vérvételen vagyok túl .

A következo valószinűleg csontvelo biopszia lesz hogy legalább kitudjanak egy valamit zarni .

Most 2 hetig reggel este nurofent kell szednek és megnézni hogy jelentkeznek e a tüneteim alatta .

Az a problema hogy nem hat rá . Ma is vettem be pluszban délben .

Kis ideig picit elnyomja de utanna olyan mintha be sem vettem volna .

Minimum 2 hetig még igykell maradjon.. Szerintetek mit csináljak ?



2020. nov. 16. 21:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Tumormarkert néztek már? Neked már inkább tramadol kéne, beszélj az orvosoddal, nem is értem a Nurofent. Miért pont az?
2020. nov. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Na igen !Mondta hogy valami "T" betűst majd kiprobálnak ha ez nem hat . Ezek szerint akkor ez az ! Neztek tumormarkert az neuron specifikus enoláz (NSE) mutatott emelkedést nálam ,de ez soran teendőt nem találtak..

Gondolom azért nurofen mert még csak 16 éves vagyok ://

Egyépkent jelentkezett még inyverzés is ,pedig ezelőtt sosem volt

2020. nov. 16. 21:19
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze, értem én a fokozatosság elvét, hiszen ezt kell alkalmazni fájdalomcsillapítás esetén, de be kell látni ha nem megy.


De ha emelkedett az NSE, nem gondoltak valamilyen daganatra?

2020. nov. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Pontosan ! Voltma kórhzban 5 napot belgyogyaszaton akkor néztek az NSE-t be is van írva a zárójelentesembe külön .

A megengedett a papíromon 16 ,az enyém 27 lett . Aztmondtak hogy ennél nagyobb kellene hogy legyen ha olyan baj lenne ...

De anyáék is nagyon megvannak már ilyedve a tünetek miatt és hogy nem múlik .

Augusztus vége óta tart elaő 2 hétben mononukleózisra gyanakodtak , elvegeztek mindenféle vírustesztet es mindegyik negatív volt ..

2020. nov. 16. 21:27
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az NSE fiataloknál, neuroblastoma esetén kórjelző, de általában csak ha 30 feletti az érték. Szóval ha ők sem gondolták kórosnak, valószínűleg nem erről van szó. Mi a következő lépés?
2020. nov. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szegenyem, minden tiszteletem a Tied, hogy igy elviseled. Remelem hamar megtalaljak mi a gond es meggyogyulsz!
2020. nov. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Aztmondták ha nagyon rosszul leszek telefonáljunk es felvesznek osztályra . Most varunk a vérvétel eredmenyére mert múlthet szerdan 12 olyan csővel vettek le .. December 3.ara van időpontunk , de valószínűleg kezdeni kell valamit előtte is . Nagyon fontolják a csontvelő biopsziát.
2020. nov. 16. 21:47
 8/8 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszi !Megy a zöld kéz ! :))
2020. nov. 16. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!