Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez lehet covid?

Ez lehet covid?

Figyelt kérdés
Pár napja egy kicsit köhögtem olyan mintha lett volna valami a torkomon aztán váladék jött az orromból. Ahogy ez elmúlt tegnap óta nem érzem a szagokat valamennire igen de nem úgy mint eddig az ízeket sem annyira. De valamit érzek csak nem úgy mint eddig. És ilyen fura szagot érzek az orromba nincs tele csak mintha mégis lenne ott valami. Ez lehet a vírus tünete?
2020. nov. 17. 11:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet.
2020. nov. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ez lehet sima nátha is, mikor náthás vagyok ugyan ezt èrzem. Nem kell egybõl a covidra gondolnod. Legjobb lenne orvoshoz menni, felvenni a kapcsolatot a házi orvossal.
2020. nov. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az a baj az orvost nem tudom elérni nem veszik fel. De próbálkozom. Egyébként ecetet is szagoltam azt érdekes módon megéreztem.
2020. nov. 17. 19:01
 4/5 anonim válasza:
Mindenesetre ne a legrosszabbra gondolj. Nálam ugyanez a tünetek voltak nem tartott tovább mint 1 ès fèl hèt de csak azèrt mert nem szivesen irtak fel gyógyszert ês telefonon keresztül"vizsgáltak", nekem mèg borzasztó torok fájásom is volt, nem tudtam nyelni,levegõt nem kaptam de viszonylag hamar kimentem belõle a gyógyszerek segítsêgèvel.
2020. nov. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem. Nagyon remélem én is hamar kimegyek ebből.
2020. nov. 17. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!