Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ennek van/lehet...

Szerintetek ennek van/lehet jövője?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben észrevettem, hogy elég sok "amatőr" animátor (értem itt olyan emberekre, akik nem stúdióknak dolgoznak, hanem csak "hobbi" szinten animálnak) tölt fel youtubera saját készítésű filmeket/sorozatokat. Szerintetek ennek lehet jövője? És ha igen, akkor szerintetek vágják bele? :D mert nagyon érdekel, és nem rajzolok rosszul (nyilván gyakorolnék előtte, meg tanulgatnék egy-két dolgot :D)
2020. ápr. 25. 15:23
 1/2 anonim válasza:
100%

Egy próbát mindenképp megér :)

Persze az is számít milyen a történet, a grafika, mennyire élvezhető stb.

Szerintem ha ezek megvannak van jövője.

2020. ápr. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Még jó! A karriernek el kell indulnia! Egyetlen pálya sem történt meg úgy hogy egyből a csúcson kezdett valaki. Ha kihagyod az első lépéseket akkor nem lesznek sokadik lépések sem. A siker nem biztos és lehet hogy nem törsz fel De ha nem teszed meg még ezt a kis esélyt is elveszed magadtól. Lehet hogy tudnál alkotni értéket ami ha nem lenne, szegényebb lenne az egész animált világ.
2020. ápr. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!