Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a bajom, lehet korona?

Mi lehet a bajom, lehet korona?

Figyelt kérdés
Mar lassan egy hete van ho hullamom 37 - 37,6 kozott, szoval nincs magas lazam, de folyamatosan hoemelkedesem van. Tunetem sincs sok igazabol, faradt vagyok, rossz kozerzetem van, erzem hogy beteg vagyok, hoemelkedesem van, folyik az orrom es el van dugulva, minimalis torok fajas, kapar a torkom de kohogni egyaltalan nem kohogok. Ma delutan hívom fel az orvost.

2020. nov. 19. 12:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Akár az is lehet.
2020. nov. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy az orrfolyás és dugulásérzet már a koronavírus tünetei közé is tartoznak - többek között.


Igen, akár az is lehet - egyetértek az első válaszolóval.

2020. nov. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem így kezdődött.

Először torokfájás majd két napig 37-38 között ingázott a hőm, de rosszabbul éreztem magam mint amikor magas láza van az embernek.. aztán elmúlt és elvesztettem a szag és íz érzékem majd pozitív lettem..

2020. nov. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ma voltam teszten, sajnos pozitiv. Bar talan mintha mar kezdenek jobban lenni.
2020. nov. 21. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!