Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől lehet ez ?

Mitől lehet ez ?

Figyelt kérdés
Nem tudom,hogy jó kategóriába írom-e de az lenne a problémám, hogy ha siker élményem van vágy valaminek örülök elkezdek remegni úgy az egész testem és alig tudom megállni hogyha idegen helyen vagyok akkor tudok neki tűrni viszont itthon egyszerűen rám tör mióta az eszemet tudom ez van velem és már 23 éves vagyok és van még 2 testvérem akik szinten ezt csinálják. Hogyan tudnék erről leszokni vagy mitől van ez a jelenség mert nagyon idegesít
2020. nov. 21. 18:53
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja és voltam már szakembernél véleménye szerint ez egyfajta gyerekkori megszokás vagy valamelyik szülőtől örökölhettem.
2020. nov. 21. 18:56
 2/2 Angel3000 ***** válasza:
Szia! A remegès oka ártalmatlan is lehet! Ennek van egy orvosi neve is: Tremor. A remegès egy akaratlan, ritmusos mozgás, amit az izmok ismètlôdô ôsszehúzódása ès elernyedése vált ki. Nem vagyunk kèpesek akaratlagosan megállitani, illetve kontrollâlni. A remegès nem betegsèg, hanem tûnet, nem ritka kórállapot, minden negyedik embernèl jelentkezhet èlete folyamân. Tôbb fajta remegès tipus van! Orvoshoz kell fordulni vele, aki tôbbfèle vizsgálat segitsègèvel felállit egy kórkèpet. Neurológiai szakorvoshoz kell fordulnod! Minden jót!
2020. dec. 7. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!