Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Bűncselekménynek számít ha...

Bűncselekménynek számít ha egy karanténban lévő covidos beteggel találkozok, és utána én nem vonulok karanténba?

Figyelt kérdés

Bűncselekménynek számít ha egy karanténban lévő covidos beteggel találkozok, és utána én nem vonulok karanténba, hanem folytatom ugyanúgy az munkámat és minden hétköznapi tévékenységemet?



Vannak erről és ilyen egyéb kérdésekről szabályok vagy valami?



2020. nov. 22. 15:11
 1/9 anonim ***** válasza:
29%

Ha tudod, hogy fertőzött, beteg, akkor jelezned kell a családorvosodnak

és karanténbe kell vonulnod.

2020. nov. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2020. nov. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
32%
Mivel az egészségügyi kondíciók különleges személyes adatok közé tartoznak, így neked kvázi tudnod sem kell arról, hogy milyen a barátod egészségügyi állapota, így akár szabadon is mozoghatsz a véleményem szerint. Ha nem tolnák túl ezt a hisztit talán az emberek sem kezdenének el beleszarni az egészbe.
2020. nov. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
31%
Akiket házi karanténba zárnak, annak a családtagjai mehetnek, ahova akarnak. Senki nem teszteli őket.
2020. nov. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
32%
Igen, bűncselekmény. Kikértem az IP címedet, és felfoglak jelenteni. A kérdés már hiába lesz törölve, screenshotoltam bizonyítéknak. Dutyiba fogsz kerülni.
2020. nov. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Xd nos köszönöm de nem kell fáradnod, csak elméleti kérdés volt. 😂
2020. nov. 22. 18:54
 7/9 anonim válasza:
31%
Mindegy, hogy elméleti kérdés vagy sem, mivel a fejedben megfordult, így az is büntetendő.
2020. nov. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

😂😂

Vicces vagy

2020. nov. 22. 23:13
 9/9 anonim ***** válasza:
42%
Remélem az ilyen beleh@l a covidba. Az ilyenek miatt van meg mindig virus
2020. nov. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!