Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A covid teszt tényleg nem...

A covid teszt tényleg nem kötelező? Nincsenek hátulütői, ha nem járulok hozzá?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Bölcsiben dolgozom.

Nagyon nyomatják ezt a covid tesztet. Azt mondják önkéntes. Én nem akarom, hogy teszteljenek.

Ha elutasitom, nem jár szankciókkal?



#Önkéntes teszt
2020. nov. 23. 12:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
69%

Legfeljebb, kirúgnak. Remélem.

Micsoda felelőtlenség még a kérdés felvetése is.

Elemi emberi-erkölcsi kötelességed, hogy

teszteltesd magad, mert nem csak rólad van szó,

hanem a kollégáidról és a gyerekek szüleiről is,

akikkel közvetlenül-közvetve érintkezel.

2020. nov. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Max nem engednek dolgozni. Táppénzre nem m3hetsz, hiszen nem vagy beteg, így szabadsagra tesznek, ha rendesek. Ha nem, akkor munkaköri alkalmassaginorvosi vizsgálat megtagadása miatt kirúghatnak.
2020. nov. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
78%
És vajon miért lenne baj, ha kiderülne, hogy beteg vagy-e, és fertőzöd-e a környezetedet, családodat? Nem is értem, miért kellene ezt elutasítani.
2020. nov. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
81%
El nem tudom képzelni milyen indokod van, ami miatt elutasítanád.
2020. nov. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ha önkéntes és a munkáltató nem követeli meg, illetve nincs róla szabályzata, akkor nem csinálhatnak semmit elutasítás esetén.
2020. nov. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
1-4 szerint mit jelent az a szó, hogy önkéntes? Hogy, aki nem megy, azt főbe lövik?
2020. nov. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

6!


Nem, nem lövik főbe. De tudod az emberben ilyenkor felmerül, ugyan miért nem akarja. Nem fájdalmas, nem hosszadalmas, nem kerül pénzbe. Miért nem akarja? Az egyetlen indok, ami bennem felmerül, az az, hogy beteg, de el akarja titkolni, mert nem akar táppénzre menni. Ennyi.

2020. nov. 24. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
30%
Vagy olyan szinten vírustagadó, hogy ignorálni akar mindent, ami ezzel kapcsolatos.
2020. nov. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Vagy pl.én két dologra vagyok érzékeny az orrom és a fülem.Meg van az oka hogy miért.Mert pl.hetente jelentkezik orrvérzés és nem szeretném ha felsértenék az orromat.Ha vérből vennének nem okozna gondot vagy torokból.De itt is az van mint a maszknál leszarja mindenki a szemüvegeseket,stb.Továbbá a tesztelők várják meg akkor a délutános kollégákat és ne kelljen bemennie a délutánosnak reggelre mert a tesztelők rohannak és sietnek.Mert nálunk konkrétan ez volt.
2020. nov. 25. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

9!


Hetente jelentkező orrvérzésének már rég utána kellett volna járni. A maszk-szemüveg hiszti kiküszöbölhető, csak ugye jobb nyafogni. A tesztelőknek, pont mint minden normális, dolgozó embernek, van ám munkaideje.

2020. nov. 25. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!