Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha apukám pozitív lett, a...

Ha apukám pozitív lett, a családtagoknak is kell teszt?

Figyelt kérdés
Vagy csak karantén?

2020. nov. 24. 09:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
52%

8aska, a miniszterelnok nem tud 10 uj labort csatasorba allitani, meg ha penz lenne is ra, mert nincs eleg ember aki el tudna vegezni a teszteket. Ez nem politikai kerdes.


Gyurcsanyek alatt sem volt tobb akkreditalt labor. Es kepzeld el, a laboroknak is meg van a max kapacitasa. Ha egy ember egy ora alatt 10 tesztet tud megcsinalni eredmennyel (hasamra utottem) akkor nem varhatsz el tole 20at. Leforditva hogy megertsd ha napi 15000 pcr tesztre van kapacitas akkor ha tobbet rendelnek el, akkor lesz akinek csuszni fog az eredménye. Igy is 2 3nap mig eljutnak mintat levenni es ugyanennyi nap mig megjon az eredmeny.


Ezert van az eljarasrend ezert szabalyozzak kit kell tesztelni es kit nem. A szoros kontaktnak marad a karanten, ha nincs tunete a karanten ideje alatt meggyogyul. Ha nala is erosodnek a tunetek akkor le lesz tesztelve. De felesleges lenne egy tunetmentes tesztjevel terhelni a veges ellatorendszert.



Te ezt osszemosod a politikaval, pedig ez orvosszakmai kerdes. Hidd el, nem Orban magatol talalta ki, hanem vannak neki tanacsadoi akik ertenek hozza. Az USAban sem Trump egyedul dont kulpolitikai kerdesekben. Minden vezeto a tanacsadoira hallgatva hozza meg a donteseket, hisz nem erthet egyszerre a kulugyhoz, igazsagugyhoz, egeszsegugyhoz, gazdasaghoz.



Megertem hogy az Orban fobiadat kivetited itt, en sem szeretem, sosem szavaznek a Fideszre, de en nem keverem a politikat az orvosszakmai kerdesekkel.

2020. nov. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
#6os vagyok, nem, nem teszteltek minket. Mikor megjött anyámnak a pozitív teszt, akkor felhívták, és felvettek minden családtagról adatokat, például emailcím, munkahely/iskola, és hogy vannak e tünetek. De például apukám is elég beteg volt, de nem tesztelték, pedig ő kérdezte meg, hogy lehetne e hogy tesztelik őt is.
2020. nov. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Angel3000 ***** válasza:
Szia! Egy baráti csaladban a fèrfi megkapta a virust, otthoni karantènba tettèk, a felesègét ès 3 felnôtt gyerekét is mivel egy háztartásban élnek! A Fèrfitôl azóta meggyógyult 58 èves! csodák csodájára senki se kapta el tôle a Virust, Igazi Nagyon vigyáztak!
2020. nov. 25. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!