Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pozitív lett a koronavírus...

Pozitív lett a koronavírus tesztem meddig kell a karantén? (már 8napja otthon vagyok)

Figyelt kérdés

Jóval később csináltak tesztet,azóta már eltelt több mint egy hét. De csak ma voltam egy pcr gyorsteszten.

De viszont már több mint egy hete voltam beteg azota vagyok otthon. Akkor nekem most újra 10nap karantén lesz? Köszi a válaszokat!



2020. nov. 21. 19:13
 1/5 anonim ***** válasza:
41%
A negatív tesztig.
2020. nov. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A betegség kezdetétől számított 10 napig. Ha még ezután is vannak tüneteid, akkor 3 tünetmentes nap után ér véget a karantén.
2020. nov. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2-est annyival kiegészíteném, hogy amit ír, az enyhe lefolyású Covid esetén igaz. Súlyosabb esetben 21 nap a karantén.
2020. nov. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tünetem már nincs semmi. De viszont az ÁNTSZ hétfőn fog telefonálni. Addigra bőven le is telne a karanténom.
2020. nov. 21. 19:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Múlt hét péntek óta vannak tüneteim. Akkor hívtam fel az orvost, tesztére nem rendelt, mert csak szédültem. Kedden elment a szaglásom, szerdán hívtam újra az orvost. Ekkor már kért tesztet. Azóta is várom, hogy egyáltalán felhívjon valaki. Akkor nekem holnap lejár a karantén? Úgy, hogy még teszt sem volt?
2020. nov. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!