Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vérnyomásmérő szivritmuszavart...

Vérnyomásmérő szivritmuszavart detektált, forduljak orvoshoz?

Figyelt kérdés
Elmúlt hetekben vérnyomás méréskor jellemzően alacsony 110/70 körüli nyomás 60-70 közötti pulzust mutat (25/F), de a mérő mindig arrithmiát is jelez kis logóval. Vegyem komolyan vagy a műszer tévedhet?

2020. nov. 25. 20:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tévedhet is a műszer, de egy kivizsgálás senkinek sem árt.
2020. nov. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Angel3000 ***** válasza:
Szia, - Te, Hogy èrzed magadat?
2020. nov. 26. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Változó, néha fáradtan, néha meg tök jól. De vannak éles váltások. Meg ha felállok az ágyról néha érezhetően rákezd jobban verni. Gyakran van hirtelen majd elalszok érzés, ilyenkor a vérnyomásom 100/60körüli. Ekkor ha csinálok pár gugolást az korrigálni szokta. De kellemetlen munkaközben.
2020. nov. 26. 12:06
 4/5 anonim ***** válasza:
Most hogy vagy?
2021. aug. 15. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia nekem is volt hasonló problémám, felálltam vagy felkeltem valahonnan, egyből furcsán neki indult a szívem, néha meg csillagokat láttam, és egy kicsit megszédültem, olyasmi érzés volt mintha a szívem erőlködne. Nem ittam továbbá energia italt, és a probléma megszűnt. Meg kell keresni a lehetséges okokat.
2022. jan. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!