Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az olyan vérnyomásmérők, amik...

Az olyan vérnyomásmérők, amik a szívritmuszavart is kimutatják, azok csak jelzik, hogy van szívritmuszavar, vagy azt is kiírják, hogy milyen jellegű? Extrasystole-t kimutatja?

Figyelt kérdés

Egyáltalán melyeket képes kimutatni? Milyet érdemes venni? Lehetőleg olyan kellene, ami az utolsó néhány mérést képes tárolni.

5 éve extrasystole-t diagnosztizáltak nálam, akkor Frontint írtak ki , és MagneB6 szedését javasolták mellé. Szedtem is becsülettel, évekig tünetmentes is lettem, aztán másfél éve visszatért egyik napról a másikra sokkal agresszívabban, de ez csak a reggeli órákban volt jellemző, így mire orvoshoz jutottam, az EKG tökéletes volt, akár egy Doxa óra. Kaptam beutalót kardiológiára, ahova egy hónapra rá kaptam időpontot, de addigra ismét tünetmentes lettem, és azóta is az voltam.

Most szombat óta ismét kínoz, van, hogy egész nap, és arról szeretnék megbizonyosodni, hogy ez megint az, vagy valami más.



2019. máj. 14. 06:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Szinte mind azt nézi csak, hogy egy bizonyos % felett eltér-e az egyenletessége. Tehát pl 1 mp-ként egy ütés, aztán arra jön egy 0,8 mp-re vagy 1,2 mp-re, akkor az 20% eltérés, és arra már kijelzi (illetve nem tudom hány %-nál, de ekörül lehet kb. Az elv az ez.)
2019. máj. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!