Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért van az bármit eszem...

Miért van az bármit eszem utána 1-2oraval már kijön nem konkret hasmenés ...?

Figyelt kérdés

Nem tejerzekenyseg okozza az már kiderült igazából próbálgattam de szinte minden étel ezt okozza legyen az saját készítésű vagy munkahelyi menza vagy mamám főztje.

Nem értem és nagyon kellemetlen


2020. nov. 27. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Menj el egy orvoshoz
2020. nov. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A vírus alatt távgyógyítás van kb így ezzel nem megyek sokra. Hátha akinek hasonló problémája van tud tapasztalatai alapján mit mondani.
2020. nov. 27. 21:15
 3/5 anonim ***** válasza:
A helyedben nem húznám
2020. nov. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem ilyen nem volt, de egyik barátomnak volt, neki IBS-e van. Járt is egy évig vizsgálatokra...ez akkor is egy útvesztő ha normális ellátás van. reméljük, hogy elmúlik de addig csak egy dolgot tudsz tenni, kerülni az összes allergén ételt és nem stresszelni.
2020. nov. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Az a baj minden allergén mert próbáltam a tejet /tejes dolgokat elhagyni ugyanaz volt

És a kenyeret is próbáltam akkorsem változott

Így a csak simán változatos étrendet. Próbálom de nagyon kellemetlen

2020. nov. 27. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!