Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Alsó szemhéj rángása is lehet...

Alsó szemhéj rángása is lehet koronavírus miatt?

Figyelt kérdés

HÉTFŐN szeretnék tesztre menni.


Pár napja már voltak enyhe tüneteim, fejfájás, orrfolyás.

De ezek elmúltak.


Ma este viszont a jobb szemem alsó szemhéja rángani kezdett. És már órák óta tart. Nagyon ijesztő és kellemetlen érzés. Nem tudom, hogy állítsam meg, és hogy mi mástól lehetne, sose fordult még velem elő ilyesmi.

Nem tudok másra gondolni, mint hogy ez is egy extrém tünete lehetne a koronavírusnak?



2020. nov. 27. 23:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Annyi igaz, hogy a vírusok hajlamosak idegrendszeri tüneteket okozni.
2020. nov. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem ilyenem B vitamin és magnézium hiánytól voltak. A stressz is okozhatja, anno egy hónapnyi vizsgaidőszakot tikkeltem így végig, majd elmúlt magától. Ha úgyis mész tesztre szerintem ne aggódj, esetleg ott megkérdezheted a dolgozókat.
2020. nov. 28. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Valószínűbbnek tartom, hogy a kialvatlanságtól, stressztől van, ha 11 után még netezel, ahelyett, hogy már aludnál, vagy legalábbis ki lenne kapcsolva minden képernyő, hogy hamarosan aludni tudj...
2020. nov. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi!

#3-as: 9-10 órákat alszok, tehát nem hinném hogy az nem elég.

Tegnap kicsit megcsúsztam, és ez a rángatózás is annyira felidegesített hogy nem bírtam elaludni.

Remélem igazatok van, bár minden nap szedek multivitamint és mivel ilyen jelenség soha életemben nem fordult még elő korábban, eléggé megijedtem.

2020. nov. 28. 10:14
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én napi 8 órát vagyok gép előtt, az online suli elején volt ilyesmi amikor nem szokott hozzá a szemem
2020. nov. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha azóta elmúlt, ne izgulj, előfordul, de semmi komoly, csak átmeneti zavar a rendszerben.
2020. nov. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi, elmúlt.

És negatív lett a tesztem. :)

2020. dec. 2. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!