Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől lehet ez az érzés?

Mitől lehet ez az érzés?

Figyelt kérdés
November elején megfáztam (fájt a torkom, köhögtem, náthás voltam) a doktor elküldött koronavírus tesztre. Csináltak 2 db PCR tesztet, meg egy gyorstesztet, mind negatív lett. Tünetek már nincsenek, viszont úgy érzem, mintha valami "nyomná" enyhén a nyakam jobb oldalát (áll alatt, illetve lejjebb a mellkasom irányába). Nem intenzív, tehát, hogyha nem figyelek rá, teszem azt TV-t nézek, vagy beszélgetek valakivel, észre sem veszem. Szerintetek hívjam vissza az orvost?
2020. nov. 28. 13:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem gombócérzésed van?
2020. nov. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De
2020. nov. 28. 13:56
 3/9 anonim ***** válasza:

Nincsen refluxod? Nem szokott égni a gyomrod? Sok stressz? Ezek mind okozhatják.


Én miután meg voltam fázva, szoktam napokkal utána is érezni, aztán egyszer csak eltűnik,fogalmam sincs mikor.

2020. nov. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem, tudtommal nincs refluxom. Nem szokott égni a gyomrom. Stresszesnek stresszes vagyok, erre mondjuk már én is gondoltam.
2020. nov. 28. 15:12
 5/9 anonim ***** válasza:
Én akkor éreztem először, amikor a pánikrohamok kezdődtek. Fiatal vagy? Fiataloknál gyakran alakul ki, főleg nőknél.
2020. nov. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Relatíve fiatal 25 éves. És csak akkor érezted, amikor pánikrohamjaid voltak vagy állandóan?
2020. nov. 28. 15:39
 7/9 anonim ***** válasza:
Volt időszak, hogy napokon keresztül, úgy is hogy nem volt roham. Aztán egy ideig nem foglalkoztam vele, mert lekötött valami, mire újból ráfigyeltem volna már nem éreztem. Pszichés volt az egész, de többször is előfordult.
2020. nov. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm válaszaid!
2020. nov. 28. 17:34
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyébként voltam FOG szakrendelésen, de nem találtak semmit, szóval tényleg pszichés volt.
2020. nov. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!