Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kezdeném is, pánikbetegseggel...

Kezdeném is, pánikbetegseggel küzdöttem amit magam le is gyöztem Mellkasi fájdalommal küszködök hónapok óta nyomo szuró feszitó erzés mintha valaki ülne rajta mitöl?

Figyelt kérdés
viszont a másik kérdésem az lenne hogy januárban volt egy kezdödö tudogyulladásom amire kaptam anti.b. köhögéscsillapitot az lenne a kérdésem mivel elfolytottam igy a köhögést nem lehet hogy ott pang valami?dohányzok 8 éve nem kritikát kérek. voltam röntgenen ekgn terh.ekg uh-on. negativ vérvételen negativ minden. mitöl fájhat igy a tüdöm mellkasom?
2020. jún. 12. 22:12
 1/4 A kérdező kommentje:
3 gyermekem van 165 cm magas és 64 kg vagyok
2020. jún. 12. 22:12
 2/4 anonim ***** válasza:
Csinálj nyújtó gyakorlatokat, lehet tényleg görcsben van néhány izmod és az nyom (ha lehet tippelni: hát, nyak, váll izom), esetleg egy jó thai masször is kilazithatja. De csak tipp.
2020. jún. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, szokott fajni a hatam szinte az is allando lapocka tajekon illetve derek nyak vall is idonkent,szoktam jogazni :) neha kicsit jobb a mellkasom, csak ilyeszto hogy nem tudom mitol lehet mintha pangna valami vagy feszulne :/
2020. jún. 15. 21:42
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia kiderült mi okozta? Lassan egy éve fáj a mellkasom, minden leletem negatív.
2023. febr. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!