Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi történik ha el kaptam a...

Mi történik ha el kaptam a vírust de nem jelentem be sehol?

Figyelt kérdés
Koronavírusos betegek közt dolgozom, rengeteget túlórázom. Nincs már aki dolgozzon. Nem érzek ízeket és szagokat, ma tűnt fel. A férjem kért meg, hogy szagoljak bele a frissen főzött pálinkába. Semmit sem éreztem, aztán az étel ízeit sem. Ettem még fokhagymát sem, azt sem érzem. Ezenkívül nincs más tünetem. Már voltam lázas múlthéten de negatív volt a tesztem. Járok dolgozni, tovabbadni már nem nagyon tudom mert akiket ápolók egytől egyik virusosak. Viszont nem szívesen esem ki a melóból, sajnos más is meg szívja mert egyedül fog dolgozni nem tudnak kit beirni. Lehet ennek bármi következménye, mármint ha nem szólok az íz és szaglásvesztésemről?

2020. nov. 28. 17:35
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
69%

"tovabbadni már nem nagyon tudom mert akiket ápolók egytől egyik virusosak"

Engem nem ápolsz, hanem vásárlás közben, közlekedéskor, ügyintézéskor fogom elkapni tőled, aztán viszem a vírusodat az anyámnak, aki belehalhat! Normális vagy???!!!


"nem szívesen esem ki a melóból"

Pont leszarom! Nem akarom általad megölni az anyámat, és nem vagyok vele egyedül!


"sajnos más is meg szívja mert egyedül fog dolgozni nem tudnak kit beirni"

Akkor majd belátják, hogy nem mehet így tovább, és szigorítanak a rendszeren, nem csak hagyják, hogy minden ugyanúgy menjen tovább, mint a múlt héten! Ez nem a te felelősséged. Az viszont igen, hogy hány olyan embernek adod tovább a vírust, aki - vagy akinek a közeli hozzátartozója - akár bele is halhat (de ha nem, akkor se hiányzik senkinek akár csak néhány nap betegség sem, főleg nem ebből a fajtából).


"Lehet ennek bármi következménye, mármint ha nem szólok az íz és szaglásvesztésemről?"

Én simán kirúgnálak, ha megtudnám, hogy (ráadásul tipikus!) tünetekkel be mertél menni dolgozni!


Egészségügyi dolgozó létedre hogy lehetsz ilyen felelőtlen??!!

2020. nov. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
52%

Kedves kérdező! (hogy szexuáld meg a gondolkodásodat)

"sajnos más is meg szívja mert egyedül fog dolgozni nem tudnak kit beirni."

Ezért inkább rommá fertőzöl mindenkit, hadd vigye haza a családjának, hadd adja át a többieknek.

A jelenlegi helyzetben kuvva sok beteget haza küldtek az ágyfelszabadítás miatt, nagyon sok idős és krónikus beteg kényszerül otthoni ellátásra, te pedig csak úgy szórnád a vírust.

Hát gratulálok bazdmg!

Lelked rajta, de én ilyen hozzáállással nem tudnék tükörbe nézni.

Nem is értem, hogy ilyen lelkiismerettel, és hozzáállással mi a bánatos faxomat keresel te az egészségügyben?

#2 voltam.

2020. nov. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
66%
7, örülnél, ha ő ápolná apádat, anyádat???
2020. nov. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
82%

Ja, a lényeg lemaradt.

Te NEM tünetmentes vagy kedves kérdező!

Így még boltba sem mennék el.

#2, #12 voltam.

2020. nov. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
37%
Látszik h csupa olyan ember osztja itt az észt akinek fogalma sincs valójában jelenleg mi zajlik a kórházakban....
2020. nov. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
81%
15, van róla fogalmam, műtősnőként harmadik hete dolgozom osztályon, mert annyi nővér beteg. De otthon vannak.
2020. nov. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
51%
Meg mennek egyetemistak is korhazakba segíteni. Majs megoldódják vagy igy vagy úgy.
2020. nov. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
38%
Pont az olyan felelőtlenek miatt olyan sok a tennivaló a kórházakban, mint amilyen a kérdező is!
2020. nov. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!