Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hasmenésem van.Széklettel...

Hasmenésem van.Széklettel együtt apró gyöngyszerű valamik is távoztak? Mi lehet ez? Milyen betegségre utalhat?

Figyelt kérdés

2020. nov. 28. 18:45
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Nekem olyan kapszula gyógyszer alakú ",ízék" voltak a székletemben. Az orvos ki nevetett. Azt mondta ne nézegessem,mert ételek, gyógyszer,bármi tud furcsa dolgot okozni. Amúgy gasztroenterológiára kell beutalót kérni. Most nehéz ebben a covidos időben. Neked nem lehet, hogy azok féregpeték? Igaz azok nagyon picik.
2020. nov. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy féregpete lenne. Rengeteg kis kavicsforma. Inkább köveknek nézném őket. Lehet igazad van és epekő lehet, bár nem fájt a jobb oldalam. Fúúú, gasztro, nagyon nem hangzik jól. Szerinted lehet belőle gyomor, béltükrözés is? Téged küldtek ilyen vizsgálatokra?
2020. nov. 29. 22:25
 13/23 anonim ***** válasza:
Szerintem is apró epekövek lehetnek. Egy hasi ultrahang jó lenne, azon látszik ha van epeköved. Beutalhat a háziorvos is. Nem egyből tükrözéssel kezdik ne félj! Állandó hasmenésed van? Vagy csak most? Nekem is kéne menni kivizsgálásra, de most nem lehet a korona miatt.
2020. nov. 30. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Ez érdekes, mert nem fáj(t) a jobb oldalam. De hol férne el ennyi kő, ami kijött? Szerintem kérek beutalót és elmegyek vizsgálatra. Régebben is volt, hogy előfordult, de nem tulajdonítottam jelentőséget neki. Mostanában viszont egyre többször előfordult, csak úgy a semmiből. És több napig szenvedek tőle.
2020. nov. 30. 10:46
 15/23 anonim ***** válasza:
A koleszterines epekő folyamatosan újra termelődik, olyan mint az apró sóder kavicsok.
2020. nov. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
És ez mitől van?
2020. nov. 30. 15:13
 17/23 anonim ***** válasza:
Nem tudom sajnos..van aki hajlamos rá. Majd utána nézek jó?
2020. nov. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm.
2020. nov. 30. 19:00
 19/23 anonim ***** válasza:
Itt a neten tedd fel a kérdésed Dr.Wacha Judit gasztroenterológus főorvosnőnek. Nagyon aranyos, mindig hamar válaszol. Én is már többször kérdeztem tőle. Engem is érdekel, hogy mi lehet ez nálad?!
2020. dec. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Konkrétan hol tetted fel?
2020. dec. 1. 20:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!