Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek mikorra lesz...

Szerintetek mikorra lesz egész Europa beoltva a covid ellen ?

Figyelt kérdés
Jó lennne ha már lehetne valamit tervezni márciustól külföldre vagy legalább nyártól.

2020. nov. 29. 11:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem lesz egész Európa beoltva.
2020. nov. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az egész kontinens biztos nem lesz.
2020. nov. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%

Szerintetek mikorra lesz egész Magyarország beoltva a covid ellen ?

Szerintetek mikorra lesz a kérdezö beoltva a covid ellen ?

2020. nov. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom, hogy aki igényli, kaphat oltást valamikor kora nyárig. A márciust nagyon erős optimizmusnak tartom.
2020. nov. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Jelen pillanatban Ukrajnában az a helyzet, hogy a fél ország fertőzött, csak nem ment orvoshoz.

Én itt élek, iskolákat nem zárták be, a nép 90% szerint nincs korona, csak Bill Gates/Elon Musk/Rockefeller/Soros be akar csippelni minket. No, ennek megfelelően maszkot nem hordanak, semmenyire sem figyelnek oda. Iskolában ki is alakult góc, mi onnan kaptuk el. De a városban már lassan mindenki beteg. Ergo itt márciusra már nyajimmunitas lesz lazán.

2020. nov. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Most is lehet menni
2020. nov. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
5: az OK, hogy most sokan átesnek rajta nálatok DE! ez sajnos csak pár hónapos védettséget jelent:(
2020. nov. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én is úgy halottam hogy csak pár hónapos védettséget ad, szóval cseszhetünk rá (persze bármint mondhatnának). Lényeg hogy szeretnék majd elmenni koncentre március végén Londonba, még kapható is jegy. De gondolom nem érdemes befizetni mert bukó lenne. (persze gondolom vissza is fizetik ha elmarad). Vagy még nyáron tudnék menni Németbe. De hát kitudja hol fog tartani ez az egész :D Csak lennénk rajta túl már, és aki be lenne oltva had mehessen oda ahova akar.
2020. nov. 29. 19:05
 9/9 Angel3000 ***** válasza:
Szia! Sajnos, ez nem egyszerû, ki kell várnunk a vègèt!
2020. dec. 21. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!