Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Letörött az egész körmöm,...

Letörött az egész körmöm, mikorra fog vissza nőni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kb.2 hete letörött a műkörmöm, és azzal együtt a sajátom is. Körömvirág krémmel szoktam kenegetni, most egy vékony de kemény réteg van a körmöm helyén, pár napja még csak a bőröm volt. Arra lennék kíváncsi, hogy mikor tudnék rá újra műkörmöt építtetni, mert nem érzékeny csak egy kicsit, és nem is fáj. Meg kell várnom, amíg egy teljesen új és ép köröm képződik? Úgy olvastam hogy az 6 hónapba is telhet..vagy ha nem teljesen ép már akkor is mehet rá a műköröm? Válaszokat előre is köszi!

2018. máj. 19. 14:57
 1/1 anonim ***** válasza:
51%

Szia!

Megfogadod-e a tanácsom, vagy sem, véleményem szerint most pihentetned kéne ezt a sérült, és újjáépülni próbáló körmödet. Szüksége lenne levegőre, és fényre, hogy regenerálhassa magát.

Ha jól értelmeztem a műkörmöd teljes egészében letépte az ujjad végéről az egész körmödet? Mert ha így van, akkor még szerencsés vagy, hogy köröm ágyad "magja" nem tépődött ki, mert akkor sosem nőne többet körmöd. A visszaépülés hónapokig tart: 2-6 hónap között, egyénenként változó.

2018. máj. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!