Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tüdőszűrés R91H0 kód. Volt...

Tüdőszűrés R91H0 kód. Volt már ilyenetek? Nagyon félek.

Figyelt kérdés

Kaptam levelet, hogy R91H0 diagnózis és hogy ugye ez azt jelenti, hogy kóros elváltozás.


Na de utána írták, hogy találtak elváltozást (NEM FELTÉTLEN KÓROS) és hogy menjek el újra szűrésre.


A tüdőszűrés szeptember-október környékén volt.

Nekem májusban volt egy autóbalesetem, ahol megrepedt a szegycsontom.

Lehet, hogy a balesetből maradt ott valami dolog amit mutathat?


Vagy netalán valami sokkal rosszabb tüdő probléma?

Nagyon félek most.

Nektek volt már, hogy ezzel a diagnózissal hívtak vissza?

Mi lett a vége?



2020. nov. 30. 20:55
 1/2 anonim ***** válasza:

tüdőgyulladás maradványa is lehet. de pl egyik vendégünk mesélte, hogy ő úgy járt, hogy elment tüdőszűrésre és konkrétan rávágta az orvos , hgy kétoldali tüdődaganata van...A nő már majdnem megírta a végrendeletét, aztán a végén kiderült, hogy 2 plusz bordája van , és az vetett árnyékot a felvéelre.

Engem is visszahívtak egyszer, nálam pl hibás volt a felvétel, és a másdik felvételen már nem volt semmi..

Szóval bármi lehet.

Hány éves vagy? Dohányzol? Van tüneted?

Ha nem akkor szerintem tényleg ne aggódj..:)

2020. nov. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Attól még lehet baj, hogy nincs tünete, viszont akkor időben elkaptál. Mikor kell visszamenned? Reméljük a legjobbakat!
2020. nov. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!