Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Aggódom.. Jobb oldalon faj a...

Aggódom.. Jobb oldalon faj a fejem, lehet nagyobb bajom?

Figyelt kérdés

Igazából idén nyáron kezdődött..

Jobb oldalon éreztem kisebb szúró fájdalmat, amikor el fordítottam balra a fejem jobb oldalt be nyilalt és szúró érzés volt a fejemben. Ez tartott egy ideig, aztán meg masszíroztattam és elmúlt. Aztán most újra kezdődött néha olyan rossz, leginkább este jön rám de van hogy napközben is.

Nehéz megfogalmazni igazából hogy is “fáj” csak nemtudom mi baj lehet..


2020. dec. 1. 00:34
 1/3 Angel3000 ***** válasza:
100%
Szia, lehet idegbecsipôdès miatt, vagy a nyaki rèsznèl a gerinced nyom egy ideget, az biztos, hogy Neurológiai problèma! A masszás ha segit akkor tôbbszôr kellene igènybe venned! Egy jó krèmmel, amiben fájdalomcsillapitó van aranyat èr! Minden jót!
2020. dec. 1. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

#1 Angel3000

Köszönöm a válaszod!

Nekem is ez volt az egyik tippem h idegbecsípődés lehet az ok csak nem voltam benne biztos h ilyen fejben is lehet.

2020. dec. 1. 01:06
 3/3 anonim ***** válasza:
Fasiszta vagy.
2020. dec. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!