Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az milyen betegség hogy eszek...

Az milyen betegség hogy eszek 2 kistányér ételt vajasdoboz nagyságú tányérból és kihányom néha savam is van de valamikor sav nélkül is hányok.Elkap a köhögés mert torkom tüdőm kapar nem kapok levegőt és hányok. Mi lehet ez ?

Figyelt kérdés

Hazajövök farkas éhes vagyok...Eszek de nem sokat utána Teltségérzetet érzek,szorít a gyomrom elkezdek büfögni vagy köhögni mert elkezd kaparni a torkom nem kapok levegőt a tüdőmre ekkor és hányok még a vizet is kihányom... Mi lehet ez ?

Hányás után kiszáradok aztán iszok vizet azt is kihányom.

Mi lehet ez?

olyan mint ha anoreszia csak én nem hánytatom magam. ismerősöm gyomor fekélyt mondot. apukám javasolta sav ellen meg emésztésre az egy pohár alma ecetes vizet.

Mi a véleményetek mi bajom van ? Ha valaki volt hasonló helyzetbe hogyan győzte ezt le ?

Végső elkeseredésemben írok Segítséget kérnék ha valaki tapasztalt hasonlót kérem írja le és azt is ha van ellenszer erre.

Nem jó szendvedni múltkor egész északa hánytam és nem tudtam munkába menni. Félek nagy a bajom kérlek titeket segítsetek. Előre is köszönöm a válaszokat.



#Hányás, #Savtúltengés, #Fulldoklás, #Teltségérzet. #Pánikolás a rosszuléttől,
2020. dec. 1. 18:27
 1/4 A kérdező kommentje:

Ma például fogat mostam öblítés után mentolos fogkrém től elkeztem köhögni slejmet köptem a torkomból köhögtem fulldokoltam elszorult a levegő utána hánytam...kihánytam az ebédet

Segítséget kérek ! SOS !

2020. dec. 1. 18:29
 2/4 anonim ***** válasza:

Apukád helyében, én inkább egy mielőbbi gasztroenterológiai kivizsgálást javasoltam volna a súlyos reflux miatt.

Holnap irány a házidoki. Illetve előbb hívd fel.

2020. dec. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
És az orvos mit mondott?
2020. dec. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azt mondta dögöljek meg !
2020. dec. 3. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!