Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Talált kiscicákat meddig kell...

Talált kiscicákat meddig kell cumisüvegből etetni? ( anyjuk nincs) Mikortól tudnak kistányérból lefetyelve enni?

Figyelt kérdés
Ja, és meddig kell folyékony kaját adni nekik? Mikortól kaphatnak pépeset?

#állatvédelem #kiscicák táplálása
2015. ápr. 21. 17:24
 1/6 anonim ***** válasza:
2015. ápr. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kb. 3 és fél- 4 hetes kortól lehet elkezdeni pépesebb, először hígabb, majd fokozatos egyre sűrűbb kaját adni nekik kistálból, a cumiztatás mellett. 7-8 hetesen már egyedül fognak enni tányérból.
2015. ápr. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én úgy vagyok vele ha már 6 hétig az anyával kellene lennie olyan 5 hetes korig kaphatják cumisüvegből. Utána konzerv mehet nekik és 6 hetesen már junior kaja is.


Amúgy a cicánk amikor hozzánk került, nem kérdeztem mennyi idős. Mikor már a kezembe adták valami furcsa volt a méretével, azt mondták 5 hetes. Akkor már mindegy volt, úgy voltam vele nem baj. A konzervet akkor már megette. Sajnos azóta is nyalja a pólómat vagy a nadrágomat vagy éppen amit ér, nem tudom van-e köze a korai leválasztáshoz.


Mennyi idősek a kiscicák és mi lett az anyjukkal amúgy?

2015. ápr. 22. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Most hétfőn találtam őket egy szatyorban, kardigánba csomagolva, buszmegálló közelében. Kitett kiscicák.. Akkor lehettek 2-3- naposak, mert 4 nap talt el, és most kezd résnyire nyílni a szemük. Az anyjukat valószínű megtartotta a szívtelen gazdájuk.
2015. ápr. 24. 08:07
 5/6 anonim ***** válasza:
Istenem :( ha már annyi esze nem volt, hogy ivartalanítsa akkor vállalta volna a következményeket... :((
2015. ápr. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagy élmény a kiscicázás, nem is gondoltam volna...Állandóan velük törődök, még álmomban is...
2015. ápr. 25. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!