Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ugye ilyennel nem fognak...

Ugye ilyennel nem fognak megtükrözni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Hosszasabb eemésztési panaszok miatt végül úgy döntöttem, elmegyek egy magán gasztróshoz. Bár eleinte se voltak durva panaszaim - gázosodás és lágy széklet volt - mára ez valamelyest javult probiotikum kúrára, de úgy érzem még mindig nem vagyok azért a régi.. Voltam ilyen intolerancia teszten, arra diétázom (tejtermékekre) de sokan mondják hogy ezekben se lehet megbízni, tehát lehet nem is kéne diéta(?)

Ami nagyon nem segít, hogy iszonyat stresszelek ezen, mert hipochonder vagyok kicsit. Édesanyám mondta, hogy jó akkor menjünk el inkább, nyugtasson meg egy orvos, illetve ő az intolerancia tesztben sem hisz és szerinte inkább ott nézzék meg egy rendes teszttel lehet, nincs is semmi.

Rettenetesen félek viszont, hogy mi van, ha komoly invazív vizsgálat kellene a gondolattól úgy elkap a pánik, hogy rosszul leszek.. Ugye ilyen tünetekkel nem kérnek egyből ilyesmit?



2020. dec. 2. 17:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%
A tükrözés nem komoly invazív vizsgálat.
2020. dec. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
jó most ettől eltekintve nekem lehet az.
2020. dec. 2. 17:54
 3/13 anonim ***** válasza:
27%
nem... azt, hogy mi számít komoly invazív vizsgálatnak azt nem objektív tényezők döntik el nem a te hisztid.
2020. dec. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Szövegértés.. Most írtam, hogy NEKEM lehet annak számít. Az, hogy nekem mi számít annak azt hadd én döntsem már el légy olyan kedves. Nagyon sok embernek velem egyetemben az, saját szemszögéből nézve annak mondaná.

Nem általánosságban beszéltem. No de ennek nincs is különösebben köze a kérdéshez

2020. dec. 2. 17:59
 5/13 anonim ***** válasza:
57%
Értem... NEKEM egy hisztinek számít a kérdésed. Ezzel együtt a komoly invazív beavatkozás nem a segg- ill. gyomortükrözésnél kezdődik még akkor sem ha szerinted még egy vérvétel is az.
2020. dec. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
:)
2020. dec. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Neem a vérvételtől abszolút nem tartok sok emberrel ellentétben.

Sokakat ismerek pedig, akik iszonyat hisztit levágnak, ha arra kerül sor. Sok kellemetlenségen mentem már keresztül sajnos, ilyesmiben nem volt még részem és frászt kapok tőle, de hát csak normális reakció, ha valaki soha nem volt.

Én még olyat nem hallottam valakitől, hogy hurrá tükrözés :D

2020. dec. 2. 18:18
 8/13 anonim ***** válasza:
Ki mondta, hogy hurrá tükrözés?
2020. dec. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nyilván szarkasztikus voltam :D

Nézd, ne haragudj, de úgy érzem az egész kérdés kapcsán csupán belém akarsz kötni.. Nem fogom azért furának érezni magam, amiért félek egy ilyen vizsgálattól, ami szerintem egy teljesen természetes reakció, ki ne tartana tőle? Ezt akartam elmondani a "hurrá" résszel. Ehhez mindenki félve áll hozzá. Nem egy ismerősömnél került rá sor, tudom miről beszélek. A hiszti nem itt kezdődik, hanem valóban ott, mikor valaki egy vérvételtől vagy egy oltástól fossa össze magát. A kettő azért nem hasonlítható össze.

2020. dec. 2. 18:45
 10/13 anonim ***** válasza:
Akkor hiszti... dehát ezt mondtam én is.
2020. dec. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!