Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szívroham vagy félrenyeltem...

Szívroham vagy félrenyeltem vagy a nyelőcső gyulladás miatt volt?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Tizenéves vagyok. Nemrég pár hete észrevettem,hogy nehezebben kapok levegőt. Be pánikoltam és hányingerem lett. És elkezdett szúrni a bal mellemnél. Kimentem az erkélyre friss levegőt szívni és jobb lett.

De még hányingerrel feküdtem le este aludni.

Utána reggel arra keltem fel,hogy nehezebben nyelek meg hőemelkedésem van meg néha néha nehezen kapok levegőt meg a bal mellem is szúr. Utána olvastam a neten a szívroham jeleinek. Azután elkezdett fájni a bal karom. De előtte nem fájt.

Elmentünk ezzel orvoshoz és azt mondta hogy nyelőcső gyulladásom volt.

De most láttam egy cikket,hogy a szívroham jele lehet a félrenyelés is így be pánikoltam.


Amúgy nagy eséllyel a nyelőcső miatt volt. Mert egyszer ettem és nem ment le rendesen az ennivaló.

Meg ittam valaki után. Pár nappal előtte meg éreztem,hogy az orrom és a szám között be van dugulva valami.

De a szívrohamtól azért felek mert kb. Fél évig nem mozogtam semmit es kávét ittam lefekvés előtt.

Ha az számít az orrom azóta is be van dugulva. De azóta többször is megvizsgálták sztetoszkóppal a szívem és nem halottak semmit.



2020. dec. 2. 21:03
 1/3 anonim ***** válasza:
83%
A szívroham teljesen kizárt. Nem a szíveddel van a baj. Inkább pánik, stressz, szorongás. Esetleg reflux is lehet.
2020. dec. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
12%
Nem agy rák?
2020. dec. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
74%
Ne aggódj. Ez csak pánik. Konkrétan attól leszel rosszul, hogy azt hiszed rosszul vagy. Ezt a félelmet csak leküzdeni lehet, illetve ha valami féle megnyugtatást ad, akkor kezdj el mozogni, egészségesen élni, hidd el jobban fogod magad érezni ha teszel az egészségedért.;)
2020. dec. 3. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!