Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Garatcsorgásra van valami...

Garatcsorgásra van valami megoldás, hogy éjjel tudjak aludni?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Hétvégén arcüreg vagy orrmellék üreg gyulladásom lett. Szokásos tünetek: tompa nyomás arcon belül és nincs eldugulva az orrod, de érzed, hogy nem kapsz levegőt az orrodon keresztül. Másnap reggel, orrfújás, sok sárgás zöldes váladék, hátra felé is szívtam és jött is, ugyanolyan sárgás zöldes váladékot köptem ki. De viszont csípett a a váladék, de szaga nem volt. Azóta erőteljesebb a hátsó garat folyásom és folyamatosan, jön a váladék és köszörülnöm kell a torkomat mert irritálja a légcsövemet. Most van olyan is, hogy erőteljesen beszúr a torkom és erős köhögés ingerem lesz. Ez fekvéskor erőteljesebb. Ez miatt nem tudok elaludni..


Használtam Strepsilst de utoljára volt kellemetlen mellékhatása. Görcsölt a hasam tőle és égett a mellkasom tőle. Ezek elmúltak. (Van refluxom).


Valakinek volt hasonló panasza? Mi segített? Köszönöm.



#alvás #arcüreg-gyulladás #orrüreg gyulladás #garatcsurgás
2020. nov. 30. 19:54
 1/8 anonim ***** válasza:

A férjemnek volt arcüreggyulladása, ő állandóan belázasodott estére, ahogy lehajolt majd szétrobban az arca és neki is folyamatosan folyt a trutyi.

Végül fül orr gégész megállapította, hogy az egyik foga okozza. Kihúzták és meggyógyult.Egyébkent a vizsgálata röntgen, a kezelése pedig antibiotikum .

2020. nov. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szia nálam tuti hogy a hidegtől mert biciglis postás vagyok. Nekem nem volt ilyen súlyos. Csak nyomás érzet. De folyamatosan folyik a trutyi és nagyon zavar. Köhögnöm kell tőle időnként.
2020. dec. 1. 07:55
 3/8 anonim ***** válasza:
Azért jó lenne megnézetni, legalább a háziorvos mondjon rá valamit. Telefonon kérj tőle véleményt és adjon beutalót amíg lehet
2020. dec. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ez arcüreggyulladás
2020. dec. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Neocitrán hatásos rá? Melyik fajta? Csak a garatcsurgás maradt meg.


Vagy valaki tudrá gyògyszert?

2020. dec. 1. 21:02
 6/8 anonim ***** válasza:

Orrspray és köptetőt egyszerre, hogy mindenhonnan jöjjön ki/fel.


Nálunk bevált.

2020. dec. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A n t i b i o t i k u m
2020. dec. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
igen, antibiotikum
2020. dec. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!