Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Alkohol fogyasztás után...

Alkohol fogyasztás után fájhatnak az izmazim? (többi lent)

Figyelt kérdés
Tegnap este egy hazibuliba voltam, reggel 4ig tartott a buli, ez idő alatt elég sok alkohol fogyott, ugráltunk, táncoltunk, énekeltünk. Ma pedig arra ébredtem, hogy izomlázhoz hasonlóan fájnak az izmaim, legjobban a karom és a hasizmaim fájnak. Lehetséges az alkoholtól? Vagy ennek nincs köze hozzá? Soha még ilyen nem történt. (amúgy nem fordul elő ilyen gyakran, ritkán iszom és akkor se sokat)

2020. dec. 7. 01:02
 1/3 Angel3000 ***** válasza:
Szia! Az alkoholfogyasztás a test belsejèben zajló folyamatokra is hatással van, pl. Izomzatodra is hat. Az alkohol pusztitó ereje a testèpitôknèl a legnagyobb aggódalom, mert nagyban befolyásolja az izomfejlôdèst. Az alkohol izomgyengesèget is okozhat!
2020. dec. 7. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Tabbouleh ***** válasza:
89%

"ugráltunk, táncoltunk, énekeltünk"


Sima izomlázad van, ne parázz.


Amúgy kicsit off, de ilyenkor azért nem kéne bulizni

2020. dec. 7. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

A második válaszolónak: összesen 6an voltunk, az szerintem belefér.

2020. dec. 7. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!